Kto wygrał walkę Labryga – Minda? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Labryga – Minda? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Labryga – Minda? Zgodnie z przewidywaniami, ten pojedynek to gwarant wielkich emocji. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące pojedynku Denis Labryga – Kamil Minda.

Kto wygrał walkę Labryga – Minda? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Labryga – Minda: wygrał Denis Labryga przez techniczny nokaut poprzez zasądzenie niezdolności do walki przez lekarzy

Denis Labryga mocno zaczął. Bardzo mocno! Kamil Minda natomiast zachwiał się na nogach, był liczony, ale dał zdecydowany sygnał, że jest gotowy do dalszej rywalizacji w ramach walki na Clout MMA. Duży spokój prezentował Denis Labryga.

Kamil Minda trochę nie miał pomysłu na początku tego pojedynku. Minutę przed końcem pierwszej rundy trafił jednak prawym! Poleciał na deski Denis Labryga, ale wrócił do gry.

W drugiej partii fajerwerków nie było. Trochę zawodnicy powalczyli, ale generalnie szału nie było. Ostatecznie Labryga wygrał – trzeciej rundy nie było, bowiem Minda doznał kontuzji oka.

Labryga – Minda wynik walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Labryga – Minda? Ten pojedynek – zgodnie z przewidywaniami – był emocjonujący! Labryga – Minda wynik walki można sprawdzić powyżej. Teraz trzeba jeszcze zwrócić uwagę na fakt, że dla zawodnika Illegal Night był to drugi występ w klatce Clout MMA.

W debiucie pokonał Dawida Załęckiego. Tym razem poprzeczka powędrowała znacznie wyżej. Wszystko dlatego, że Kamil Minda ma całkiem spore doświadczenie. To zawodnik MMA, który ma na koncie między występ w Oktagonie czy Fight Exclusive Night. 

Labryga to też nie jest nowicjusz, bo już walczył cztery razy. Za każdym razem notował zwycięstwa – wszystkie te walki wygrywał przed czasem.

Minda przed walką na Clout MMA 2 poniósł cztery porażki w zawodowym MMA. Oprócz tego ośmiokrotnie cieszył się ze zwycięstw. Warto raz jeszcze wyraźnie podkreślić, że ten popularny zawodnik ma za sobą między innymi walki na takich galach jak między innymi Wotore, Fight Exclusive Night, a także Oktagon czy też PLMMA. Na pewno te wszystkie organizacje pozwoliły mu na podnoszenie swoich umiejętności. Minda na brak doświadczenia na pewno narzekać nie może.