Kto wygrał walkę Labryga – Załęcki? Wynik walki (Clout MMA 1)

Kto wygrał walkę Labryga – Załęcki? Wynik walki (Clout MMA 1)

Jak potoczyła się walka Denis Labryda – Dawid Crazy Załęcki? Kto wygrał podczas debiutanckiej gali Clout MMA 1? Wynik walki Labryga – Załęcki sprawdzisz poniżej.

Labryga – Załęcki kto wygrał walkę na Clout MMA 1?

Kto wygrał walkę Labryga – Załęcki podczas Clout MMA 1? Zwycięzcą przez niezdolność rywala do walki został Denis Labryga. Dawid Załęcki nie został dopuszczony do drugiej rundy przez lekarza, wskutek rozcięcia na nodze.

Bardzo dobra pierwsza runda w wykonaniu zarówno Denisa Labrygi, jak i Dawida Załęckiego. Jeden i drugi szukał swoich szans. Mocniej pokiereszowany Załęcki, na którego nodze po jednym z niskich kopnięć pojawiło się rozcięcie. To rozcięcie zadecydowało o przerwaniu walki przez lekarza.

Ciekawe sportowe starcie

Walka Labryga – Załęcki  kto wygrał? Niewątpliwie przed pojedynkiem był już on określany najbardziej sportowym elementem gali Clout MMA 1. I absolutnie nie można się dziwić, gdy naprzeciw siebie staje dwóch twardych zawodników. Więcej szans dawano Labrydze, a jak potoczyła się walka, każdy wie. Czy ze swojej perspektywy jeteś zaskoczony przebiegiem i wynikiem pojedynku? Kto wygrał Labryga – Załęcki? Wynik walki i jej skrót sprawdzisz powyżej.