Kto wygrał walkę Lexy Chaplin – Marianna Schreiber? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Lexy Chaplin – Marianna Schreiber? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Lexy Chaplin vs. Marianna “Królowa” Schreiber to starcie, które wzbudziło ogromne zainteresowanie fanów sportów walki, a przede wszystkim freak figktów. Kto wygrał walkę Lexy Chaplin – Marianna Schreiber? Wynik walki został zamieszczony w niniejszym tekście.

Kto wygrał walkę Lexy Chaplin – Marianna Schreiber? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Lexy Chaplin – Marianna Schreiber: walka nie dojdzie do skutku!

“Lexy Chaplin po najlepszym kobiecym pojedynku w historii, niestety, nie została dopuszczona przez lekarzy do kolejnego starcia z powodu złamania palca  Galę CLOUT MMA 4 zakończy rozstrzygnięcie największego konfliktu w historii polskich freak-fightów NAJMAN vs MURAN” – poinformowano na platformie X. 

To oficjalny komunikat Clout MMA. Wielka szkoda, że nie doszło do konfrontacji z udziałem Marianny Schreiber. To należało jednak brać pod uwagę. Wszystko za sprawą faktu, iż Lexy Chaplin została mocno rozbita przez Martę Linkimaster Linkiewicz.

Lexy Chaplin – Marianna Schreiber wynik walki Clout MMA 4

Gosia Margaret Magical – Marianna Schreiber to starcie, które zapowiadało się niezwykle interesująco. Wyraźną faworytką była tutaj “Królowa”, jednak w ciemno można było obstawiać, że mama Daniela Magicala tanio skóry nie sprzeda. Niestety, na przeszkodzie w zorganizowaniu tego pojedynku stanęła… policja.

Służby mundurowe zatrzymały mamę Daniela Magicala, w związku z czym zapadła decyzja o zastępstwie. W miejsce Gohy powołana została… Lexy Chaplin.

Mniej niż 24 godziny do walki ciężko o znalezienie zastępstwa. Ale udało się! W miejsce zatrzymanej przez policję GOSI MAGICAL wchodzi LEXY CHAPLIN. Szefowa CLOUT MMA ratuje walkę KRÓLOWEJ. Konflikt między nimi był gorący od samego początku. Wszystko będą miały okazję wyjaśnić sobie w klatce” – pisali przedstawiciele Clout MMA.

O tym, jaki padnie Lexy Chaplin – Marianna Schreiber wynik walki rozprawiano już długo przed startem gali Clout MMA 4. Oczywiście odbywała się zażarta dyskusja między zwolennikami Marianny i Małgorzaty. Każdy przedstawiał swoje argumenty. Kto wygrał walkę Lexy Chaplin – Marianna Schreiber?