Kto wygrał walkę Lexy – Linkiewicz? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Lexy – Linkiewicz? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Do historii przeszła już walka wieczoru podczas gali Clout MMA 4. Kto wygrał walkę Lexy – Linkiewicz? Wynik walki znajdziesz poniżej. Dostępny jest też krótki opis pojedynku.

Kto wygrał walkę Lexy – Linkiewicz? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Lexy – Linkiewicz: wygrana “Linkimaster” poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

To starcie odbyło się już… we środku karty walk. To dlatego, że Lexy Chaplin postanowiła zastąpić Gohę Magical i zgłosiła gotowość do późniejszego zmierzenia się z Marianną Schreiber (na koniec gali).

Już w pierwszej minucie tej walki poszedł mocny prawy sierp, po czym Lexy padła na deski. Szybko jednak wstała. Nieco później znów przysiadła, ale ponownie wstała. Mieliśmy cios za cios. Było naprawdę dużo mocnych i celnych uderzeń.

Lexy – Linkiewicz wynik walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Lexy – Linkiewicz? Rezultat tego pojedynku został zamieszczony powyżej. Już przed zmaganiami było pewne, że emocji tutaj będzie bardzo dużo. Walki wieczoru zawsze generują ogromne zainteresowanie i są uważnie śledzone przez fanów sportów walk.

Lexy – Linkiewicz wynik walki na pewno będzie szeroko komentowany. Śmiało można stwierdzić, że tutaj naprzeciwko siebie stanęły dwie “ikony” freak fightów. Marta Linkiewicz i Lexy Chaplin to postaci, które są bardzo dobrze znane w tym środowisku. Niejednokrotnie mówiło się o ich umiejętnościach, ale i o “parciu na szkło”.

Warto zauważyć, że zdecydowaną faworytką tego starcia określano Martę “Linkimaster” Linkiewicz. Nie ma w tym żadnego przypadku. Właśnie ona może pochwalić się znacznie większym doświadczeniem niż Lexy Chaplin. Niewątpliwie ma bardzo duże możliwości. Wypracowane umiejętności zawdzięcza natomiast intensywnym treningom.

Przed konfrontacją z Lexy Chaplin Marta Linkiewicz miała bilans 5-3-0. Wcześniejsze dwa pojedynki przegrywała. Najpierw została pokonana przez Anielę Bogusz, a następnie musiała uznać wyższość Ewy Brodnickiej.

Bilans Lexy Chaplin to z kolei trzy zwycięstwa i jedno potknięcie. W premierowej walce została pokonana przez Natalię Karczmarczyk, a potem rozprawiała się kolejno z Agatą Fąk, Natalią Karczmarczyk oraz Pauliną Hornik.