Kto wygrał walkę Michał Pasternak – Norman Parke? Wynik i skrót walk

Kto wygrał walkę Michał Pasternak – Norman Parke? Wynik i skrót walk

Sprawdź kto wygrał walkę Pasternak – Norman Parke. Wynik walki Fame MMA 20 opublikowany został w poniższym tekście wraz z krótkim opisem jej przebiegu.

Kto wygrał walkę Pasternak – Norman Parke? Skrót i przebieg

Wynik walki Michał Pasternak – Norman Parke: Norman Parke wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.

Pierwsza runda była dość wyrównana. W drugiej lepsze wrażenie pozostawił po sobie Norman Parke, który przycisnął w końcówce i zaakcentował swoją przewagę świetnym rzutem. Trzecia runda wydaje się, że minimalnie na korzyść Parke'a, choć Pasternak dwoił się i troił, aby odrobić straty z wcześniejszej odsłony walki.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 13/06/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Pasternak – Norman Parke wynik walki

Przed pojedynkiem większe szanse dawano Normanowi Parke. Choć nie można też powiedzieć, że Irlandczyk z Północy był zdecydowanym faworytem, gdyż kursy na obu zawodników były bardzo zbliżone. Pasternak “chodzi” w kategorii wyżej i zapewne także to mieli na uwadze analitycy bukmacherscy. Czy wynik walki Pasternak – Norman Parke zaskoczył? Kibice spodziewali się, że będzie to mocno sportowe zestawienie i chcieli olbrzymich emocji, a to kto wygrał walkę Pasternak – Norman Parke miało dla niektórych drugorzędne zestawienie. Śmiało można powiedzieć, że starcie to było rysowane jako jedno z najgorętszych sportowych zestawień na freakowych eventach. Czy spełniło Twoje oczekiwania?