Kto wygrał walkę Najman – Cios? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Najman – Cios? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kontrowersyjny “El Testosteron”, a więc Marcin Najman, znów wkroczył do klatki! Tym razem jego przeciwnikiem był Adrian Cios. Kto wygrał walkę Najman – Cios? Wynik walki przedstawiliśmy poniżej.

Kto wygrał walkę Najman – Cios? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Najman – Cios: Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację.

Marcin Najman szybko chciał ruszyć do ataku. Podszedł blisko przeciwnika, jednak początkowo nie atakował.

Nieco później zrobiło się bardzo gorąco! “El Testosteron” dopadł swojego rywala 45 sekund po starcie. Polała się krew, a Cios znalazł się na deskach.

Najman był z siebie przeszczęśliwy. Gdy stało się jasne, że po jego ciosach Cios nie jest w stanie walczyć dalej, triumfował w ringu.

Marcin Najman – co trzeba przyznać – bardzo ostro obalił Adriana Ciosa. A następnie były ciosy styczne z uchem, były też niestety ciosy w tył głowy.

Po walce wokół Ciosa pojawiły się służby medyczne. Zawodnik opuścił klatkę na noszach. Po tych “strzałach” w tył głowy nie wyglądało to dobrze, oj nie wyglądało.

Ostatecznie zwycięzcą okrzyknięty został Adrian Cios – przez dyskwalifikację. Uznano, że Marcin Najman faulował i zadawał nieregulaminowe ciosy.

Najman – Cios wynik walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Najman – Cios? Wiele osób przed rozpoczęciem rywalizacji zastanawiało się, jak potoczy się ten pojedynek i czy Marcin Najman zdoła zwyciężyć. Czy Najman – Cios wynik walki jest dla was zaskoczeniem? A może wszystko było tak, jak się spodziewaliście?

Warto wspomnieć, że przed tym pojedynkiem między Marcinem Najmanem i Adrianem Ciosem leciały przepotężne iskry. Gorąco było na jednej z konferencji. W trakcie tego wydarzenia “El Testosteron” podszedł do Ciosa, a po chwili go opluł.

– Szmata na nic innego nie zasługuje – mówił kontrowersyjny sportowiec.

Następnie Cios i Najman obrzucali się bluzgami. W ruch poszła również woda. Interweniować musieli ochroniarze.

– Gdyby nie ochroniarze, to ty już szukałeś, gdzie odklepać w podłogę – grzmiał Adrian Cios.

Później doszło do próby face to face. Wtedy… Najman raz jeszcze opluł Ciosa! Adrian próbował go jeszcze prowokować, były też kolejne obelgi.