Kto wygrał walkę Najman – Murański? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Najman – Murański? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Najman – Murański? Wynik walki znajdziecie poniżej. Trzeba przyznać, że konfrontacja tych dwóch wojowników wygenerowała mnóstwo emocji.

Kto wygrał walkę Najman – Murański? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Najman – Murański: wygrana Murańskiego przez TKO.

Atmosfera była nieprawdopodobnie gęsta! Nie było mowy o tradycyjnej piątce przed batalią tych dwóch zawodników. Po dość długim wstępie zaczęło się – sędzia dał sygnał do bitki!

Tego należało się spodziewać! Najman od razu rzucił się do ataku! Przyparł rywala w stronę siatki i oddawał ciosy, ale wiele z nich było niecelnych. Chwilę później Najman otrzymał celny cios i poleciał na deski! Nie był w stanie się podnieść. Sędzia zaczął liczyć i po chwili orzekł koniec starcia!

Najman – Murański wynik walki Clout MMA 4

Najman – Murański wynik walki to temat, który był przedmiotem wielu dyskusji. Typerzy zastanawiali się, kto tutaj zaprezentuje się lepiej. Przed galą Clout MMA 4 między Marcinem Najmanem i Jackiem Murańskim leciały iskry. Oj leciały! Mnóstwo działo się na konferencjach prasowych. Obydwaj zapowiadali natomiast, że gdy tylko nastanie okres “bitwy”, to ani jeden, ani drugi nie będzie odpuszczać. Fani freak fightów zacierali ręce, słysząc te deklaracje!

Kto wygrał walkę Najman – Murański? Odpowiedź na to pytanie została zawarta w niniejszym tekście. Z pewnością o tej batalii będzie się mówiło bardzo dużo. Panowie postanowili zawalczyć na Clout MMA 4, by wyjaśnić swój “konflikt”. Za faworyta bukmacherzy uznawali Jacka “Murana” Murańskiego. Rozbieżności w kursach nie były jednak bardzo pokaźne – nikt nie skreślał zupełnie Marcina “Cesarza” Najmana.

Przed tym pojedynkiem Najman miał bilans 6-10-0. Ostatnimi czasy spisywał się bardzo słabo. Dwukrotnie przegrał z Adrianem Ciosem, zaś wcześniej był pokonywany przez Piotra Lizakowskiego oraz Andrzeja Fonfarę.

Jacek “Muran” Murański miał za sobą zwycięskie starcia z Maciejem Wiewiórką i Pawłem Jóźwiakiem. Jego bilans przed walką z Najmanem to 2-4-0. Z Najmanem miał bić się już wcześniej, ale plany zostały zmienione ze względu na śmierć jego syna Mateusza.