Kto wygrał walkę Omielańczuk – Minda? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Kto wygrał walkę Omielańczuk – Minda? Wynik i skrót walki Clout MMA 4

Podczas gali Clout MMA 4 postanowiono zorganizować pojedynek Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą. Kto wygrał starcie Omielańczuk – Minda? Wynik walki dostępny jest poniżej.

Kto wygrał walkę Omielańczuk – Minda? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Omielańczuk – Minda: wygrał Omielańczuk przez techniczny nokaut.

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten pojedynek. Podczas pierwszej rundy panowie wymienili kilka mocnych ciosów, ale niestety do drugiej batalii już nie doszło. To dlatego, że pod jej koniec kontuzji doznał Kamil Minda. Najprawdopodobniej uszkodzony został biceps.

Minda upadł na deski i wymagał pomocy medycznej. Takim obrotem spraw rozczarowany był Daniel Omielańczuk. Po zakończonych zmaganiach podkreślał, że odczuwa spory niedosyt.

Chcę tu być i zarabiać jak największe pieniążki – mówił Omielańczuk zapytany o to, z kim chciałby zmierzyć się w następnej walce podczas Clout MMA.

Czas pokaże, kto będzie następnym rywalem Omielańczuka. Na razie jest to wielka niewiadoma.

Omielańczuk – Minda wynik walki Clout MMA 4

Zastanawiasz się, kto wygrał walkę Omielańczuk – Minda? Rezultat przedstawiłem powyżej. Warto zauważyć, że to starcie było uznawane za absolutnie hitową konfrontację wagi ciężkiej. Naprzeciwko siebie stanęli były zawodnik KSW oraz UFC Daniel Omielańczuk i popularny King Kong Kamil Minda. W ciemno można zakładać, że Omielańczyk – Minda wynik walki będzie długo omawiany.

Zawodnicy zmierzyli się w stójkowym starciu w najtwardszych dostępnych rękawicach. Obydwaj wojownicy są doskonale znani z klatki Clout MMA. Kamil Minda jest doświadczonym zawodnikiem ze stajni trenera Mirosława Oknińskiego.

Na Clout MMA King Kong walczył z Denisem Labrygą, kiedy to musiał uznać wyższość rywala. Wówczas przegrał przez techniczny nokaut po tym, jak lekarz przerwał zmagania z uwagi na kontuzję oka.

Daniel Omielańczuk też wystąpił podczas drugiej edycji Clout MMA w Płocku. Wtedy pokonał Denisa Bad Boya Załęckiego. Opuścił on klatkę i odmówił kontynuowania pojedynku bokserskiego w formule MMA po faulach. Omielańczuk w przeszłości mierzył się z najlepszymi na świecie podczas gal UFC czy KSW.