Kto wygrał walkę Sarara – Crazy? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Sarara – Crazy? Wynik i skrót walki Clout MMA 2

Kto wygrał walkę Sarara – Crazy? Wynik walki został przedstawiony w niniejszym materiale. Koniecznie przeanalizujcie naszą relację i wnioski z pojedynku Tomasz Sarara vs. Dawid Załęcki.

Kto wygrał walkę Sarara – Crazy? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Sarara – Crazy: większościowy remis.

W pierwszej rundzie Sarara wyprowadził niezwykle mocny cios. Zachwiał się, upadł na deski, ale szybko wstał. Był mocno zirytowany tym, że był liczony. Dawid Załęcki musiał skupić się na defensywie i odprowadzaniu mocnych natarć ze strony przeciwnika.

Pod koniec pierwszej rundy “Crazy” był bardzo zachowawczy i bojaźliwy. Sarara natomiast robił wszystko, by pokazać, że to on jest znacznie lepszy i w pełni zasługuje na zwycięstwo w tym pojedynku.

W drugiej rundzie było sporo elementów ucieczki. “Crazy” aż w końcu dostał upomnienie od sędziego. Sararę strasznie mocno złościło to, że Załęcki był bardzo bierny i regularnie uciekał.

Sarara – Crazy wynik walki Clout MMA 2

Zastanawialiście się, kto wygrał walkę Sarara – Crazy? W naszym tekście postanowiliśmy rozwiać wszelkie wątpliwości. Dajcie znać w komentarzach, czy Sarara – Crazy wynik walki okazał się dla was zaskoczeniem.

Warto przypomnieć, że początkowo Dawid Załęcki miał się zmierzyć z francuskim zawodnikiem – Le Bannerem. Na przeszkodzie stanęły jednak sprawy zdrowotne. Francuz musiał zrezygnować z walki z powodu kontuzji.

Na miejsce Jerome błyskawicznie zgłosił się Tomasz Sarara. Przed walką był on zdecydowanym faworytem typerów. Wszystko z uwagi na jego doświadczenie. Miłośnicy sportów walki otwarcie podkreślali, że Crazy jest tutaj ewidentnym underdogiem.

Oczywiście sport niejednokrotnie udowadniał, że wręcz uwielbia niespodzianki. Przed tym starciem nie można było więc wykluczyć jakiegoś zaskoczenia. Właśnie dlatego wiele osób z uwagą śledziło rywalizację, wierząc w to, że przyniesie ona naprawdę bardzo dużo emocji.

Niektórzy po cichu liczyli na to, że Sarara nie zdoła wykorzystać swojego doświadczenia i ostatecznie z wygranej cieszyć się będzie Załęcki. Różne, bardzo różne były opinie i przypuszczenia, ale i nadzieje.