Kto wygrał walkę Wrzosek – Stoica? Wynik, skrót walki KSW 83 Colosseum 2

Kto wygrał walkę Wrzosek – Stoica? Wynik, skrót walki KSW 83 Colosseum 2

Dowiedz się w naszym tekście, kto wygrał walkę Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica. Wynik i opis walki KSW 83 Colosseum 2 znajdziesz poniżej.

Kto wygrał walkę Arkadiusz Wrzosek – Bogdan Stoica? Wynik i skrót walki

Arkadiusz Wrzosek wygrywa przez poddanie w pierwszej rundzie.

Wszyscy spodziewali się kick-boxerskiej walki, jak na sport, z którego obaj się wywodzą. Jednak Arkadiusz Wrzosek od razu ruszył do przodu na swojego rywala, obalił go, obijał, a następnie udusił przedramieniem. Świetny występ Arkadiusza Wrzoska na KSW 83 Colosseum 2. Rośnie nowa gwiazda federacji KSW! Arkadiusz Wrzosek sprawił sobie piękny prezent urodzinowy. Po jego walce cały Stadion Narodowy odśpiewał “sto lat!”.

Arkadiusz Wrzosek przed miejscową publicznością dostał rywala, o jaki można powiedzieć marzył. Bogdan Stoica to także były, znakomity kick-boxer. Faworytem walki był zdecydowanie Arkadiusz Wrzosek. Wielu o nim mówiło jako o przyszłej legendzie KSW. Zwłaszcza, że powoli na emeryturę odchodzić będą takie ikony tejże organizacji, jak Mamed Khalidov, Michał Materla czy Mariusz Pudzianowski. Czy wynik walki Wrzosek – Stoica Cię zaskoczył? Sprawdź na naszej stronie nie tylko kto wygrał walkę Wrzosek – Stoica, ale też jak zakończyły się pozostałe pojedynki KSW 83 Colosseum 2.