Kto wygrał walkę Wrzosek – Szeliga? Wynik i skrót walki Fame MMA 19

Kto wygrał walkę Wrzosek – Szeliga? Wynik i skrót walki Fame MMA 19

Sprawdź kto wygral walkę Wrzosek – Szeliga. Wynik walki, do której doszło na gali Fame MMA 19 razem ze skrótem sprawdzisz w poniższym tekście.

Kto wygrał walkę Wrzosek – Szeliga? Skrót i przebieg

Wynik walki Marcin Wrzosek – Piotr Szeli Szeliga: Wrzosek wygrywa przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie.

Pierwsza runda rozkręcała się dość długo. Wrzosek walczył bezpiecznie, a Szeliga szukał mocnych low-kicków. W końcówce Wrzosek trafił Szeligę, który był liczony tuż przed gongiem.

Coraz mocniejsza przewaga Wrzoska w drugiej rundzie. Szeliga potrafił odpowiedzieć tylko kilkoma low-kickami. Tymczasem całe serie ciosów Wrzoska wylądowały na głowie Szeliego i dwa kolana.

Wrzosek od początku trzeciej rundy rzucił się na Szeligę. Obijał pod siatką jego głowę, poszło kolano, a następnie doły. Nie zdołał wstać Szeliga i sędzia przerwał walkę.

Wrzosek – Szeliga wynik walki

Kto wygrał Wrzosek – Szeliga? To jedno ze starć, na które czekali nie tylko fani freakfightów, ale także kibice prawdziwego mma. Zwłaszcza, że w pierwszej walce obu panów, dość niefortunnie Marcin Wrzosek przegrał przez fatalną kontuzję. Czy teraz zawodowiec wziął rewanż na byłym kulturyście? Szeliga zapowiadał, że przygotowywał się jak nigdy. Wrzosek był zdecydowanym faworytem bukmacherów, co nie może dziwić, patrząc na jego profesjonalna przeszłość i fakt, że Szeli poza Polish Zombie, przegrywał ostatnio z każdym zawodowcem. Czy Wrzosek – Szeliga wynik walki był dla Ciebie zaskoczeniem? Daj znać w komentarzu.