Kuba Lasik – kim jest? Wiek, sylwetka, informacje

Jakub Lasik pojawił się na gali Prime MMA i stoczył walkę w… budce telefonicznej z Łukaszem Kamerzystą Wawrzyniakiem. Kim jest Kuba Lasik? Z czego jest znany i jakie ma doświadczenie w klatce?

kuba lasik kim jest

Kim jest Kuba Lasik z Prime MMA? Sylwetka, informacje

Kuba Lasik to, jak sam się określa, aktor-statysta, znany widzom TVN-u z epizodycznych roli, w takich serialach, jak chociażby Szkoła czy Lombard. Życie Pod Zastaw. Co ciekawe, Kuba Lasik ma za sobą już debiut w klatce. Podczas gali Elite Fighters przegrał z Pawłem Szulcem, a w poprzedniej walce przegrał 2 na 1 z Alanem Kwiecińskim, tworząc parę z Rafałem Pazikiem.

Obecnie można podziwiać talent Jakuba Lasika na antenie kanału TTV, gdzie występuje w programie Pałacowe Love. Oprócz tego, Kuba Lasik jest włodarzem federacji Alkomaster.

Ile lat ma Lasik? 23 lata i pochodzi z Żywca. Obecnie mieszka i rozwija swoją karierę w Warszawie. Czy Prime MMA Show przyniesie mu nową sławę? Póki co w pierwszej walce, w budce telefonicznej został wręcz zdominowany przez Kamerzystę, który odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Lasik ma bilans 0:3.