Kwieciński – Zadora kursy i typy (Fame Friday Arena 2)

Z ekscytacją czekamy na starcie Kwieciński – Zadora. Kursy wskazują na popularnego Japońskiego Drwala, ale na pewno Alanowi szans nikt nie zamierza odbierać. Sprawdź nasze typy i bądź gotowy na obstawianie gali Fame Friday Arena 2.

Kwieciński vs Zadora zakłady

Wygrana Kwiecińskiego

3.95

Wygrana Zadory

1.18

Więcej kursów na walkę

Alan Kwieciński – Dominik “Japoński Drwal” Zadora typy i kursy (29.09.2023)

Zanim przedstawimy na walkę Kwieciński – Zadora typy, warto najpierw bliżej przedstawić obu tych dżentelmenów. Kwieciński wraca do klatki po porażce z zawodowym pięściarzem, Tomkiem Zadymą Gromadzkim. Wcześniej Alan w efektowny sposób latającym kopnięciem znokautował Wiewióra. Japoński Drwal, a więc Dominik Zadora to rywal najcięższego kalibru. Jest to zawodowy kickboxer, który zapewne do tej gry będzie chciał wciągnąć specjalizującego się w kopnięciach i uderzeniach Kwiecińskiego. To może być zatem ciekawa walka i niewykluczone, że wcale nikt nie bedzie chciał sprowadzać.

Kwieciński - Zadora typy

Kwieciński – Zadora typy na Fame Friday Arena 2

Jak widać przed rywalizacją Kwieciński – Zadora kursy faworyzują Japońskiego Drwala. I nie może to dziwić, bowiem to uznany w środowisku kickboxer. Oczywiście teraz wchodzi do nieznanego sobie świata mma, ale przecież ma on wiele wspólnego z  K1. Jedni się jednak w nim gubili, drudzy odnajdowali. Można mnożyć przykłady pięściarzy czy kickboxerów. Uważamy, że Zadora wcale nie jest aż tak dużym faworytem, na co wskazują wspomniane kursy. Kwieciński w naszym odczuciu jest mocno niedoszacowany. Zwłaszcza, że Alan podobnie, jak Japoński Drwal specjalizuje się w K1. Jednak on w świecie freaków jest zdecydwoanie dłużej i zapewne lepiej poradzi sobie z presją. Presji może nie mieć wcale, gdyż jest dużym underdogiem. Kwieciński potrafi walczyć porywczo i niekonwencjonalnie, o czym świadczy pamiętne latające kolano. Japoński Drwal owszem ma lepsze umiejętności, ale uważamy, że jeżeli któraś z walk Fame Friday Arena 2 ma zakończyć się niespodzianką to właśnie ta. Stawiamy typy na porywczość i brak kalkulacji ze strony Kwiecińskiego i że własnie tymi atutami zaskoczy Zadorę.

Kwieciński – Zadora kurs na Kwiecińskiego

Skoro znasz na walkę Kwieciński – Zadora typy, które zaprezentowaliśmy, to spójrzmy jeszcze raz na analizę kursów. Bukmacherzy kompletnie nie wierzą w wygraną Kwiecińskiego, o czym świadczy kurs 3.95. My jednak uważamy, że to zawyżony mnożnik. Owszem Alan na papierze wygląda słabiej od Dominika, ale nie można lekcewazyć jego siły ciosu i dobrych kopnięć, które w K1 są przeciez kluczowe.

Kwieciński – Zadora kurs na Zadorę

Na walkę Kwieciński – Zadora kursy pokazują, że Japoński Drwal jest olbrzymim faworytem. Przy jego nazwisku widzimy mnożnik 1.18. Jest to jeden z niższych kursów na całą galę Fame Friday Arena 2. Jak już wspomnieliśmy, uważamy, że Zadora wcale nie jest aż tak dużym faworytem, jak wszystkim może się wydawać i ta walka może zakonczyć się niespodzianką. Porywczość Kwiecińskiego może przechylić szalę zwycięstwa właśnie na jego stronę.

Fame MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Jeżeli masz na galę Fame MMA Friday Arena 2 typy, sprawdź kursy na wszystkie walki, oferowane przez bukmachera Betclic.

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

1.18

Lisek vs Daro Lew

1.15

4.35

Rafonix vs Xayoo

5.75

1.08

Polak vs Tańcula

2.35

1.48

Zobacz pozostałe kursy

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA Friday Arena 2

  • Kiedy walka Kwieciński – Zadora?

Do pojedynku Kwieciński – Zadora dojdzie na gali Fame Friday Arena 2 już 29 września 2023 roku.

  • Jakie są na Kwieciński – Zadora kursy?

Kursy na pojedynek Kwiecińskiego z Zadorą przemawiają za tym drugim. I to dość zdecydowanie.

  • Gdzie znaleźć na walkę Kwieciński – Zadora typy?

Typowanie walki Kwieciński – Zadora znajdziesz w naszym tekście.