Kwieciński – Zadora kursy i typy (Fame Friday Arena 2)

Z ekscytacją czekamy na starcie Kwieciński – Zadora. Kursy wskazują na popularnego Japońskiego Drwala, ale na pewno Alanowi szans nikt nie zamierza odbierać. Sprawdź nasze typy i bądź gotowy na obstawianie gali Fame Friday Arena 2.

Kwieciński vs Zadora zakłady

Wygrana Kwiecińskiego

3.95

Obstaw tutaj

Wygrana Zadory

1.18

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Alan Kwieciński – Dominik “Japoński Drwal” Zadora typy i kursy (29.09.2023)

Zanim przedstawimy na walkę Kwieciński – Zadora typy, warto najpierw bliżej przedstawić obu tych dżentelmenów. Kwieciński wraca do klatki po porażce z zawodowym pięściarzem, Tomkiem Zadymą Gromadzkim. Wcześniej Alan w efektowny sposób latającym kopnięciem znokautował Wiewióra. Japoński Drwal, a więc Dominik Zadora to rywal najcięższego kalibru. Jest to zawodowy kickboxer, który zapewne do tej gry będzie chciał wciągnąć specjalizującego się w kopnięciach i uderzeniach Kwiecińskiego. To może być zatem ciekawa walka i niewykluczone, że wcale nikt nie bedzie chciał sprowadzać.

Kwieciński - Zadora typy

Kwieciński – Zadora typy na Fame Friday Arena 2

Jak widać przed rywalizacją Kwieciński – Zadora kursy faworyzują Japońskiego Drwala. I nie może to dziwić, bowiem to uznany w środowisku kickboxer. Oczywiście teraz wchodzi do nieznanego sobie świata mma, ale przecież ma on wiele wspólnego z  K1. Jedni się jednak w nim gubili, drudzy odnajdowali. Można mnożyć przykłady pięściarzy czy kickboxerów. Uważamy, że Zadora wcale nie jest aż tak dużym faworytem, na co wskazują wspomniane kursy. Kwieciński w naszym odczuciu jest mocno niedoszacowany. Zwłaszcza, że Alan podobnie, jak Japoński Drwal specjalizuje się w K1. Jednak on w świecie freaków jest zdecydwoanie dłużej i zapewne lepiej poradzi sobie z presją. Presji może nie mieć wcale, gdyż jest dużym underdogiem. Kwieciński potrafi walczyć porywczo i niekonwencjonalnie, o czym świadczy pamiętne latające kolano. Japoński Drwal owszem ma lepsze umiejętności, ale uważamy, że jeżeli któraś z walk Fame Friday Arena 2 ma zakończyć się niespodzianką to właśnie ta. Stawiamy typy na porywczość i brak kalkulacji ze strony Kwiecińskiego i że własnie tymi atutami zaskoczy Zadorę.

Kwieciński – Zadora kurs na Kwiecińskiego

Skoro znasz na walkę Kwieciński – Zadora typy, które zaprezentowaliśmy, to spójrzmy jeszcze raz na analizę kursów. Bukmacherzy kompletnie nie wierzą w wygraną Kwiecińskiego, o czym świadczy kurs 3.95. My jednak uważamy, że to zawyżony mnożnik. Owszem Alan na papierze wygląda słabiej od Dominika, ale nie można lekcewazyć jego siły ciosu i dobrych kopnięć, które w K1 są przeciez kluczowe.

Kwieciński – Zadora kurs na Zadorę

Na walkę Kwieciński – Zadora kursy pokazują, że Japoński Drwal jest olbrzymim faworytem. Przy jego nazwisku widzimy mnożnik 1.18. Jest to jeden z niższych kursów na całą galę Fame Friday Arena 2. Jak już wspomnieliśmy, uważamy, że Zadora wcale nie jest aż tak dużym faworytem, jak wszystkim może się wydawać i ta walka może zakonczyć się niespodzianką. Porywczość Kwiecińskiego może przechylić szalę zwycięstwa właśnie na jego stronę.

Fame MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Jeżeli masz na galę Fame MMA Friday Arena 2 typy, sprawdź kursy na wszystkie walki, oferowane przez bukmachera Betclic.

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

Obstaw tutaj

1.18

Obstaw tutaj

Lisek vs Daro Lew

1.15

Obstaw tutaj

4.35

Obstaw tutaj

Rafonix vs Xayoo

5.75

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Polak vs Tańcula

2.35

Obstaw tutaj

1.48

Obstaw tutaj

Zobacz pozostałe kursy

Wejdź na stronę

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA Friday Arena 2

  • Kiedy walka Kwieciński – Zadora?

Do pojedynku Kwieciński – Zadora dojdzie na gali Fame Friday Arena 2 już 29 września 2023 roku.

  • Jakie są na Kwieciński – Zadora kursy?

Kursy na pojedynek Kwiecińskiego z Zadorą przemawiają za tym drugim. I to dość zdecydowanie.

  • Gdzie znaleźć na walkę Kwieciński – Zadora typy?

Typowanie walki Kwieciński – Zadora znajdziesz w naszym tekście.