Labryga – Minda kursy, typy i zakłady na walkę | Clout MMA 2

Podczas Clout MMA 2 odbędzie się wyczekiwany debiut Kamila Mindy, który był wymieniany najczęściej jako zawodnik, który powinien wejść do uniwersum freaków. Jego rywalem będzie doświadczony na tym polu i mocny sportowo Denis Labryga. W artykule przedstawimy Labryga – Minda kursy oraz poznacie również nasze typy na to starcie.

Labryga - Minda zakłady

Wygrana Labrygi

1.48

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Mindy

2.30

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Denis Labryga – Kamil Minda typy i kursy (28.10.2023)

Kursy zaoferowane przez bukmacherów faworyzują Denisa Labrygę. Jest to zawodnik młodszy, do tego doświadczony walkami na największych arenach przed dużą publicznością, co może mieć tutaj znaczenie zdaniem bukmacherów. Powyżej przedstawiamy Wam tabelę, w której znajdziecie Labryga – Minda kursy, zarówno na zwycięzcę walki jak i inne propozycje na ten ciekawy pojedynek.

Labryga – Minda typy naszym okiem

Patrząc na kursy zaoferowane przez analityków bukmacherskich, wydaje się że łatwo jest wskazać faworyta tego starcia. Jednakże naszym zdaniem nie jest to aż tak oczywiste. Nasze Labryga – Minda typy będziemy kierowali w stronę underdoga, który jest dużo bardziej doświadczony na ringach i w klatkach w całej Polsce.

Kurs na wygraną Kamila Mindy jest bardzo atrakcyjny, co tym bardziej kieruje nas w jego stronę podając Wam nasze Labryga – Minda typy. Dodatkowo nie spodziewamy się żeby obaj panowie mieli usłyszeć karty punktowe sędziów. Labryga to zawodnik, który bardzo mocno bije, dysponuje olbrzymią siłą ale przy tym nie jest tytanem kondycji. Zatem jeśli nie wygra w pierwszej lub na początku drugiej rundy to może mieć problemy w końcowej fazie walki co poskutkuje zakończeniem jej przed czasem.

Labryga - Minda typy

Denis Labryga – Kamil Minda kurs na Labrygę

Kurs na wygraną Labrygi wynosi 1.40. Jest to na pewno pewnego rodzaju wypadkowa jego dotychczasowych startów na galach freak fightowych. Walczył on na High League oraz pierwszej gali Clout MMA i oba pojedynki spokojnie wygrał. Jego największym atutem jest niewątpliwie olbrzymia siła, którą potrafił wykorzystać w klatce. Dodatkowo trenowanie w Warszawskim Centrum Atletyki na pewno pozwala mu dynamicznie rozwijać swoje umiejętności. Labryga najgroźniejszy będzie w pierwszej i na początku drugiej rundy. Szansę na zakończenie pojedynku w tej fazie walki są naprawdę wysokie.

Denis Labryga – Kamil Minda kurs na Mindę

Kamil Minda jest postacią rozpoznawalną na polskim podwórku MMA choć nie ma co ukrywać, że głównie wśród osób które poważnie śledzą scenę. Minda to zawodnik, który bił się na dużych galach jak FEN czy Oktagon ale nie zaistniał w nich na poważnie. W oczach wielu stał się nawet pośmiewiskiem. Mimo wszystko starty w MMA traktuje poważnie i posiada on umiejętności, które na scenie freak fightów powinny być dla większości zawodników nie do przeskoczenia. Być może niekoniecznie dla Labrygi, bo ten jest również solidnym zawodnikiem ale dla innych owszem. Kurs 2.52 na wygraną Mindy w sobotę jest naszym zdaniem delikatnie za wysoki, dlatego też będziemy się temu przyglądać ze sporym zainteresowaniem.

Bonus na galę Clout MMA 2

Niestety, na chwilę obecną bukmacher nie informuje o żadnej promocji dedykowanej pod galę Clout MMA 2. Nowi użytkownicy mogą skorzystać z atrakcyjnego bonusu do 600zł zwrotu za pierwsze trzy zakłady. Jest to bonus bez ryzyka. Szczegóły oferty znajdziecie na stronie bukmachera.

Najczęstsze pytania o Labryga – Minda

  • Kiedy Labryga – Minda?
    28 października 2023.
  • Jakie są na Labryga – Minda kursy?
    Faworytem jest Denis Labryga, kurs na jego wygraną to 1.40. Przy nazwisku Mindy znajdziemy mnożnik 2.52.
  • Gdzie znaleźć Labryga – Minda typy?
    W artykule na naszej stronie.