Linkiewicz – Brodnicka kursy i typy (Fame MMA 18)

Jednym z najbardziej interesujących pojedynków Fame MMA 18 będzie starcie Marty Linkiewicz z byłą pięściarką, Ewą Brodnicką. Awanturę doświadczyliśmy już na konferencjach prasowych, a co szykuje nam klatka? W artykule sprawdzamy Linkiewicz – Brodnicka kursy oraz podajemy typy.

Marta Linkiewicz – Ewa Brodnicka typy, kursy i zakłady (Fame MMA 18)

Obie Panie mają za sobą już stary na galach freak fightowych. Dużo większym doświadczeniem w MMA dysponuje Marta Linkiewicz co czyni ją faworytką w tym pojedynku w oczach bukmacherów. W tabeli poniżej znajdziesz Linkiewicz – Brodnicka kursy.

Linkiewicz vs Brodnicka zakłady

Wygrana Linkiewicz

1.35

Obstaw tutaj

Wygrana Brodnickiej

2.80

Obstaw tutaj

Zdecydowanie wyższy mnożnik znajdziemy przy nazwisku Brodnickiej, która w dotychczasowych startach w formule MMA nie prezentowała się dobrze.

Linkiewicz – Brodnicka typy naszym okiem

Na ten moment bukmacherzy oferują jedynie kursy na zwycięzcę pojedynku. Bukmacherzy faworyzują Linkiewicz, która jest zdecydowaną faworytką. Linkiewicz vs Brodnicka typy również będziemy kierowali w stronę dużo bardziej doświadczonej w MMA zawodniczki.

Stawiamy na Linkimaster ze względu na jej dużo większe doświadczenie oraz wielopłaszczyznowość, którą pokazywała w poprzednich walkach. Brodnicka jest zawodniczką, która powinna mieć przewagę w stójce natomiast w każdej innej płaszczyźnie walki powinna być gorsza od Linkiewicz. Linkiewicz – Brodnicka typy nie są zbyt wyszukane, po dodaniu przez bukmacherów pełnej oferty na pewno będzie kierować swój wzrok w stronę wygranej przez decyzję, ponieważ jest to najbardziej prawdopodobne zakończenie pojedynku.

Linkiewicz Brodnicka typy

Linkiewicz vs Brodnicka kursy na walkę

Kursy na walkę zdecydowanie faworyzują Linkimaster. Za wygraną Marty Linkiewicz bukmacherzy oferują mnożnik 1.35. Zdecydowanie wyżej bo aż 2.80 znajdziemy przy Ewie Brodnickiej. W naszej ocenie kursy są wystawione prawidłowo i dokładnie oddają szansę obu zawodniczek na wygranie w tej walce. Jeśli ktoś wierzy, że przeszłość bokserska wystarczy Brodnickiej do wygrania walki to na pewno kurs jest godny uwagi do grania w singlu. Natomiast wygrana Linkiewicz, mimo że wyceniana nisko to nadaje się do zakładów combi z innymi wydarzeniami.

Linkiewicz vs Brodnicka kurs na Linkiewicz

Popularna Linkimaster jest zdecydowaną faworytką bukmacherów. Kurs na jej wygraną to 1.35 i w naszej ocenie bardzo dobrze oddaje szansę na jej zwycięstwo. Linkiewicz jest po obozach przygotowowawczych w Tajlandii, gdzie szlifowała swoje umiejętności stójkowe. Linkimaster bardzo mocno wzięła się za swoje treningi w różnych płaszczyznach. Świadczy o tym, chociażby fakt że była w stanie toczyć wyrównane pojedynki z Anielą Bogusz, która dysponuje bardzo dobry jak na warunki freak fightów zapasami. Biorąc pod uwagę ten aspekt walki, Linkiewicz powinna dążyć do obalenia i zdominowania pojedynku w parterze.

Linkiewicz vs Brodnicka kurs na Brodnicką

Brodnicka jest sporym underdogiem w starciu na gali Fame MMA 18. Przy nazwisku bokserski znajdziemy mnożnik 2.80. Jest to on bardzo atrakcyjny dla osób, które wierzą że przeszłość w boksie pozwoli jej zdominować pojedynek w stójce i wyjść z klatki z uniesioną ręką. W naszej opinii nie ma na to większych szans. Brodnicka ma za sobą dwa występy we freak fightach. W debiucie została zdeklasowana przez Anielę Bogusz, która pokazała jej czym są zapasy w formule MMA. W drugim pojedynku Kleo wygrała z życiową wybranką Artura Szpilki, Kamilą Wybrańczyk. Zdecydowanie nie był to jednak pojedynek, z którego Brodnicka będzie dumna. Pojedynek z Linkiewicz będzie zdecydowanie trudniejszy i naszym zdaniem będzie musiała uznać wyższość rywalki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ewa Brodnicka (@ewabrodnicka_)

Fame MMA 18: Linkiewicz vs Brodnicka: kiedy walka?

Do pojedynku dojdzie 20 maja na gali Fame MMA 18 w Łodzi. Pojedynek będzie jednym z ostatnich na karcie, więc należy spodziewać się go koło godziny 23:00.

Kursy na wszystkie walki Fame MMA 18 – typy Betclic

Fame MMA 18 kursy 1 2

Pasternak vs Szeliga

1.10

Obstaw tutaj

5.25

Obstaw tutaj

Brodnicka vs Linkiewicz

2.85

Obstaw tutaj

1.33

Obstaw tutaj

Błoński vs Ferrari

2.65

Obstaw tutaj

1.35

Obstaw tutaj

Dubiel vs Ferrari

1.35

Obstaw tutaj

2.80

Obstaw tutaj

Dzinold vs Sutonator

1.82

Obstaw tutaj

1.82

Obstaw tutaj

Pierzasty vs Daro Lew

1.22

Obstaw tutaj

3.50

Obstaw tutaj

Tańcula vs Wiewiór

1.52

Obstaw tutaj

2.25

Obstaw tutaj

Lizi vs Dominika Rybak

5.50

Obstaw tutaj

1.08

Obstaw tutaj

Zadyma vs Kwieciński

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Spysiński vs Paramaxil

1.33

Obstaw tutaj

2.85

Obstaw tutaj

Najczęstsze pytania o Linkiewicz vs Brodnicka

  • Kiedy Linkiewicz vs Brodnicka?
    20 maja 2023 roku.
  • Jakie są na Linkiewicz vs Brodnicka kursy?
    Marta Linkiewicz jest faworytem z kursem 1.35.
  • Gdzie znaleźć Linkiewicz vs Brodnicka typy?
    W naszym tekście.