Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak – kim jest? Wiek, sylwetka, twarz, informacje

Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak to bez dwóch zdań, jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci organizacji Prime MMA. Co o nim wiemy? Ile ma lat, skąd wzięła się jego popularność?

Kamerzysta kim jest

Kim jest Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak? Sylwetka, informacje, jak wygląda?

Niestety, ale o “Kamerzyście” zrobiło się bardzo głośno w momencie, kiedy w 2021 roku nagrał kontrowersyjny film z niepełnosprawnym nastolatkiem. Chłopak musiał wykonywać wiele poniżających i odrzucających czynności. Wobec tego wielu było i wciąż jest przeciwnych promowaniu takich postaci, jak Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak. Kim jest?

Przez długi czas swojej twórczości Youtuber ukrywał się pod pseudonimem “Kamerzysta”. Zasłaniał także swoją twarz chustą, ale nie tak dawno temu, ujawnił swój wizerunek i prawdziwe imię i nazwisko, które brzmi Łukasz Wawrzyniak. Według nieoficjalnych informacji “Kamerzysta” ma około 27-28 lat. Jego konto w serwisie Youtube subskrybuje około 1 mln użytkowników.

Może pochwalić się także kontem na Instagramie, followanym przez ponad 1,3 mln użytkowników. Wydaje się, że nagrywki na Youtube nie wystarczą Kamerzyście i oprócz freak fightów, szuka także nowych zajawek. Świadczy o tym fakt, że niedawno nagrał płytę muzyczną.

Na jednej z gal Prime MMA “Kamerzysta” zmierzył się z Kuba Lasikiem w walce, ktora odbyła się w… budce telefonicznej.