Maciej Sulęcki – Norman Parke kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Przed nami wielkie emocje związane z galą Fame: Reborn. W ciemno można zakładać, że w łódzkiej Atlas Arenie zadzieje się naprawdę sporo. W tym tekście analizujemy Maciej Sulęcki – Norman Parke kursy. Mamy oczywiście też godne uwagi typy na tę walkę.

Maciej Sulęcki – Norman Parke typy i kursy bukmacherskie (Maciej “Striczu” Sulęcki – Norman “Stormin” Parke)

Ależ będzie się działo, ależ zapowiada się kapitalny pojedynek! Z wypiekami na twarzy czekamy na starcie Stricza i Stormina. Poniżej możecie przeanalizować Maciej Sulęcki – Norman Parke kursy.

Sulęcki - Parke zakłady

Wygrana Sulęckiego

2.00

Obstaw tutaj

Wygrana Parke'a

1.65

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Maciej Sulęcki – Norman Parke typy naszym okiem

A jak wyglądają nasze Maciej Sulęcki – Norman Parke typy na walkę w ramach Fame: Reborn? Poniżej sprawdzicie prognozy przygotowane przez redakcję lubsport.pl. Warto uważnie je przeanalizować.

Za momencik szerzej omówimy Maciej Sulęcki – Norman Parke typy na tę walkę. Najpierw jednak musimy napisać nieco więcej na temat samych zasad, które będą obowiązywać w trakcie tego bardzo dobrze zapowiadającego się starcia.

Maciej Sulęcki - Norman Parke typy

Starcie będzie miało zupełnie niecodzienny przebieg. Będzie się ono składać z pięciu rund, z których pierwsza, trzecia i piąta będzie w boksie, a druga i czwarta w K-1! To nieco zagmatwane i zadziwiające, ale zdecydowano się na takie reguły, co z pewnością może urozmaicić ten pojedynek. Na pewno zadzieje się bardzo dużo. 

Parke z pewnością będzie robić wszystko, by w trakcie rund K-1 okopać nogi Sulęckiego. Czas pokaże, jak mocno takie ruchy osłabią polskiego pięściarza. Uważamy, że od drugiej rundy zarysowywać może się przewaga Normana “Stormina” Parke. “Striczu” może mieć niemałe problemy. Prognozujemy, że ostatecznie to Norman Parke cieszyć się będzie ze zwycięstwa. Naszym zdaniem, ma on więcej argumentów.

Jednocześnie prognozujemy, że ta walka odbędzie się na pełnym dystansie. Wydaje się, że jest to zapowiedź gigantycznej porcji adrenaliny. Będzie ciekawie, oj będzie się działo. Ostrzymy sobie zęby na starcie Maciej Sulęcki – Norman Parke. Na pewno warto rozważyć obejrzenie tej konfrontacji!

Maciej Sulęcki – Norman Parke kurs na Macieja Sulęckiego

Czas zajrzeć na kursy na wynik tego starcia. Warto wyraźnie podkreślić, że wyżej stoją notowania Normana “Stormina” Parke. Kurs na zwycięstwo Macieja “Stricza” Sulęckiego to 2,00. Z pewnością nie brakuje takich, którzy wierzą, że polski wojownik przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Fakty są jednak takie, że za bardziej prawdopodobny scenariusz uważa się wygraną jego przeciwnika.

Maciej Sulęcki – Norman Parke kurs na Normana Parke

Norman “Stormin” Parke wygra ten pojedynek? Taki scenariusz jest niewątpliwie bardzo możliwy. Na Stormina stawia zdecydowanie więcej osób niż na Stricza. Nie ma w tym ani trochę przypadku. Po stronie Normana znajduje się bardzo dużo argumentów. Należy spodziewać się tego, że od początku narzuci bardzo twarde warunki i będzie robić wszystko, by rozprawić się z rywalem jak najsprawniej.

Najczęstsze pytania o Maciej Sulęcki – Norman Parke

  • Kiedy Maciej Sulęcki – Norman Parke?

Walka Maciej “Striczu” Sulęcki – Norman “Stormin” Parke odbędzie się w dniu 9 grudnia 2023 roku na gali Fame: Reborn w łódzkiej Atlas Arenie. Przewidywana godzina rozpoczęcia rywalizacji to 23:00.

  • Jakie są na Maciej Sulęcki – Norman Parke kursy?

Faworytem tego pojedynku jest oczywiście Norman “Stormin” Parke.

  • Gdzie znaleźć Maciej Sulęcki – Norman Parke typy?

Najlepsze typy na tę walkę w ramach gali Fame: Reborn zostały zamieszczone w naszym tekście na lubsport.pl.