Marianna Schreiber – Monika Laskowska kursy i typy

Jednym z najciekawszych pojedynków na gali Clout MMA 3 może być starcie Marianny Schreiber z Moniką Laskowską, a więc Najlepszą polską dziennikarką. Kto wygra? Oto jest pytanie, a odpowiedzi postaram się udzielić, prezentując moje na Schreiber – Laskowska typy oraz kursy bukmacherskie.

Schreiber - Laskowska zakłady

Wygrana Schreiber

1.40

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Laskowskiej

2.52

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Marianna Schreiber – Monika “Najlepsza polska dziennikarka” Laskowska kursy i typy (29.12.2023)

Na wstępie tekstu zaprezentowałem tabelę, w której możesz podejrzeć na walkę Schreiber – Laskowska kursy bukmacherskie. Faworytem bukmacherów jest debiutująca Marianna Schreiber. Może to być nieco zaskakujące, ale w dalszej części tekstu postaram się omówić dlaczego tak jest. Najpierw jednak pozwól, że zaprezentuje moje na walkę Schreiber – Laskowska typy i dokonam ich analizy.

Schreiber – Laskowska typy moim okiem

Więc nie przeciągając zbytnio, uważam za stosowne na pojedynek Schreiber – Laskowska typy na zwycięstwo Najlepszej polskiej dziennikarki. Co ciekawe Monika Laskowska jest underdogiem, ale widzę w niej potencjał, że dopisze do swojego konta drugie zwycięstwo.

Owszem, Marianna Schreiber ma 31 lat, a Monika Laskowska 47. Szesnaście lat różnicy to sporo, ale nie zawsze wiek odgrywa kluczową rolę w klatce. Zwłaszcza, że spotkają się dwie panie, które nie oszukujmy się, umiejętności wielkich nie mają. Owszem można mówić, że Marianna Schreiber trenuje u najlepszego trenera w Polsce, a więc Mirka Oknińskiego, ma mocne sparingi, ale nie oszukujmy się, w tak krótkim czasie nie da się z niej zrobić zawodniczki z krwi i kości. Monika Laskowska też nie zachwyciła w swojej premierowej walce przeciwko Nikicie. Najlepsza polska dziennikarka pokazała jednak, że potrafi przełamać różnicę wieku i jest odporna psychicznie. Z tym drugim powątpiewam, że Marianny Schreiber nie zje trema. Laskowska jest wyrachowana, a Schreiber, co pokazują chociażby konferencje prasowe, wygląda na rozemocjonowaną. Tutaj w tej walce może zadecydować głowa i obycie z klatką, które minimalnie, ale jest po stronie Laskowskiej.

Schreiber - Laskowska typy

Schreiber – Laskowska kurs na Mariannę Schreiber

Znasz moje na walkę Schreiber – Laskowska typy, a co sądzą o tym wszystkim bukmacherzy. Faworytką w ich oczach jest Marianna Schreiber. Kurs na żonę polityka Prawa i Sprawiedliwości wynosi 1.40. To spora dysproporcja w mnożnikach.

Schreiber – Laskowska kurs na Monikę Laskowską

Wszystko dlatego, że zdaniem bukmacher Monika Laskowska ma dużo mniejsze szanse na wygraną. Kurs na najlepszą polską dziennikarkę to ponad 2.50. Może to dziwić, ale zapewne przy tworzeniu ofert zadecydował fakt, że Laskowska jest aż o 16 lat starsza od swojej najbliższej rywalki.

Kiedy walka Schreiber – Laskowska? Gdzie oglądać?

Poznałeś już na walkę Schreiber – Laskowska kursy i typy, a czas dowiedzieć się kiedy i gdzie oglądać ten ciekawy pojedynek. Będzie on częścią gali Clout MMA 3, która odbędzie się 29 grudnia 2023. Transmisja wyłącznie w formie PPV.