Marta Murcix Błoch kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Marta Murcix Błoch kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Podczas Fame MMA 20 do akcji wkroczy między innymi Marta Murcix Błoch. Kim jest Marta Murcix Błoch i co warto wiedzieć na jej temat? Przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kim jest Marta Murcix Błoch? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Dla wielu osób Marta Murcix Błoch pewnie jest totalnie anonimową postacią. Właśnie dlatego wyjaśniamy, Marta Murcix Błoch kim jest. Na wstępie warto zauważyć, że to członkini nieistniejącej już Ekipy Friza. Ta influencerka jest obecna między innymi na Instagramie, gdzie zgromadziła już 1,7 mln obserwujących. To niewątpliwie zawrotny wynik. Świadczy on o tym, że Murcix cieszy się gigantyczną popularnością.

Marta Błoch udziela się nie tylko na Instagramie, ale również na YouTube. O tym, że podpisała kontrakt z organizacją Fame MMA, poinformowano w styczniu 2024 roku.

Czy wiesz, że galę Fame MMA możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 14/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Marta Błoch wiek to 25 lat. Murcix urodziła się dokładnie 2 listopada 1998 roku. Ma około 165 cm wzrostu. Waży około 60 kilogramów.

Co wiadomo, jeśli chodzi o Marta Murcix Błoch rodzina? Tutaj zbyt wiele napisać nie można. Nie wiadomo nawet, czy ma chłopaka. Jej treści z Instagrama wskazują, że może być singielką, choć nie jest to oczywiście w żaden sposób potwierdzone. W tym miejscu warto podkreślić, że jej ostatnim partnerem był influencer Mateusz Cisek, znany szerzej jako Matter.

Gala Fame MMA 20, do której dojdzie 10 lutego 2024 roku w Krakowie, będzie bardzo ważna z perspektywy Murcix. Właśnie wtedy zadebiutuje w freak fightach. W swojej pierwszej walce rywalizować będzie z Pauliną Kozłowską, byłą dziewczyną Mini Majka. W ciemno można zakładać, że podczas tego pojedynku zadzieje się sporo. O końcowym rezultacie mogą zadecydować totalne detale. Już ostrzymy sobie zęby!