Maślana – Greg kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Przed nami gala Fame: Reborn! To wydarzenie na pewno przyniesie bardzo dużo emocji. W niniejszym tekście analizujemy Maślana – Greg kursy. Koniecznie sprawdźcie nasze prognozy.

Maślana – Greg typy i kursy bukmacherskie (Jakub “Maślana” Maślanka – Grzegorz “Greg” Gancewski)

Poniżej można przeanalizować Maślana – Greg kursy. Zweryfikujcie, co w kontekście tej walki przygotowane zostało przez bukmacherów. Oferta jest naprawdę interesująca.

Maślana - Greg zakłady

Wygrana Maślany

1.55

Obstaw tutaj

Wygrana Grega

2.20

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

wejdź na stronę

Maślana – Greg typy naszym okiem

Poniżej znajdziecie godne uwagi Maślana – Greg typy. W ciemno można zakładać, że będzie to interesujący pojedynek. Kto go wygra?

Teraz przeanalizujemy przygotowane przez nas Maślana – Greg typy. Zanim to jednak uczynimy, musimy napisać co nieco na temat obu zawodników. Niewykluczone bowiem, że są oni anonimowi dla fanów sportu walki. Wszystko za sprawą tego, że dotychczas nie walczyli oni we freak fightach – nie mają więc żadnego doświadczenia.

Maślana - Greg typy

Maślana nade wszystko jest znany ze zawodów sylwetkowych. Na swoim koncie ma wiele sukcesów. Niejednokrotnie powtarzał, że swoje mięśnie zbudował w sposób zupełnie naturalny – deklarował, że nie wspomagał się żadnymi zakazanymi substancjami.

Maślanka to jednocześnie niezwykle popularny tiktoker. Jego konto na tej platformie śledzi kilkaset (!) tysięcy widzów. Oczywiście Maślana jest też obecny na Instagramie, gdzie jego konto obserwuje kilkadziesiąt tysięcy internautów. Śmiało można stwierdzić, że to influencer na pełen etat.

Ten zawodnik Fame MMA ma 22 lata i 190 cm wzrostu. Grzegorz “Greg” Gancewski natomiast urodził się 28 listopada 1993 roku i aktualnie ma 29 lat. Mierzy 185 cm, a jego waga wynosi około 82 kilogramy.

Grzegorz jest znany przede wszystkim z działalności na platformie X. Jego konto śledzi ponad 70 tysięcy obserwatorów. Na innych portalach społecznościowych się nie udziela. Ciekawostką jest, że “Greg” długi czas grał na obrońcy piątoligowej Spójni Sadlinki.

Uważamy, że ten pojedynek wygra Maślana. Ma on nieco lepsze warunki fizyczne, co powinno okazać się decydujące. Eksperci również uważają, że ma on większe szanse na triumf.

Naszym zdaniem, walkę na swoją korzyść Maślana rozstrzygnie w drugiej rundzie. Skąd właśnie taka, a nie inna prognoza? Przeczuwamy, że rywalizacja zacznie się od wzajemnego badania umiejętności. Ze względu na brak dużego doświadczenia, najpewniej obydwaj zawodnicy będą unikali zdecydowanych ruchów. W drugiej zacznie się natomiast prawdziwa “bitka”, którą na swoją korzyść – naszym zdaniem – przechyli Maślana.

Maślana – Greg kurs na Jakuba Maślankę

Kurs na zwycięstwo Maślany wynosi 1,55. Jest on zatem faworytem bukmacherów. Nie ma w tym nic dziwnego. Wydaje się, że Jakub Maślanka ma lepsze predyspozycje do uprawiania sportów walki. Oczywiście czas pokaże, czy zdoła to potwierdzić w trakcie gali Fame: Reborn. Na pewno ma na to spore szanse. Będzie ciekawie!

Maślana – Greg kurs na Grzegorza Gancewskiego

Oczywiście na pewno są też tacy, którzy liczą, że ten pojedynek wygra Greg. Takiego scenariusza nie można wykluczyć, ale jest on mniej prawdopodobny niż wygrana Maślany. Kurs na triumf Grzegorza Gancewskiego wynosi 2,20.

Najczęstsze pytania o Maślana – Greg

  • Kiedy Maślana – Greg?

Walka Maślany z Gregiem odbędzie się podczas gali Fame: Reborn, którą zaplanowano na 9 grudnia. Początek około godz. 21:20. 

  • Jakie są na Maślana – Greg kursy?

Faworytem tego pojedynku jest Maślana – wydaje się, że to właśnie on wygra to starcie debiutantów.

  • Gdzie znaleźć Maślana – Greg typy?

Atrakcyjne typy na walkę Maślana – Greg zostały zamieszczone w niniejszym tekście – warto uważnie się z nimi zapoznać.