Materla – Paczuski kursy, typy i zakłady: KSW 83 Colosseum 2

Sobotnia gala KSW 83 Colosseum 2 to gwarancja olbrzymich emocji. W okrągłej klatce będziemy mieli okazję zobaczyć zarówno legendy federacji jak i młode wilki, które chcą zająć ich miejsce. W artykule przybliżymy Materla – Paczuski kursy oraz nasze typy bukmacherskie.

Materla vs Paczuski zakłady

Wygrana Materli

3.00

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Paczuskiego

1.35

OBSTAW TUTAJ

Remis

45.00

OBSTAW TUTAJ

Michał Materla vs Radosław Paczuski typy, kursy i zakłady (KSW 83 Colosseum 2)

Zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Radosław Paczuski. Utytułowany kickbokser jest ostatnio na fali jeśli chodzi MMA w przeciwieństwie do Szczecinianina, który ewidentnie jest już za górką i bliżej mu do końca kariery aniżeli do walk o największe laury w KSW. Dobitnie pokazują to Materla – Paczuski kursy, które jednoznacznie wskazują, że to znacznie młodszy zawodnik powinien bez problemów zwyciężyć na czerwcowej gali.

Skorzystaj z podwyższonych kursów na KSW 83 Colosseum 2. Bonus odbierzesz poniżej.

KSW 83 Colosseum 2 kursy boost

ODBIERZ BONUS

Materla – Paczuski typy naszym okiem

Podobnie jak bukmacherzy nie dajemy zbyt dużych szansa na wygraną Michałowi Materli. Materla – Paczuski typy będziemy kierować bardzo mocno w stronę tego drugiego, zarówno w stronę wygranej w walce jak i w stronę wiktorii przed czasem. Niestety pomimo tego, że Materla jest legendą ringów i okrągłej klatki KSW to niewiele ma do zaoferowania w walce w swojej obecnej formie.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, Materla – Paczuski kursy wskazujący dosyć zdecydowanie na wygraną reprezentanta Uniq Fight Club są naszym zdaniem dobrze wystawianie. Pomimo tego i tak zamierzamy skorzystać z tych kursów, ponieważ naszym zdaniem i tak różnica w klatce będzie jeszcze większa niż wskazują na to kursy. Mówiąc wprost, nie dajemy Michałowi Materli szans na wygraną jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego.

Materla Paczuski typy

Materla vs Paczuski kursy na Materlę

Szcecinianin jest w pojedynku sporym underdogiem. Kurs na jego wygraną to aż 3.0 i w naszej opinii powinien być jeszcze wyższy. Materla ma za sobą bardzo trudne pojedynki. Mimo wygranej w ostatnim starciu z Kendallem Grovem to zaprezentował się tam fatalnie. Był bardzo blisko porażki przed czasem co tylko potwierdza, ze ma spore problemy z trzymaniem ciosów oraz kondycją przy wysokim tempie pojedynku. A takiego na pewno może spodziewać się w starciu z Paczuskim. Jedyną szansą Materli na wygraną w tym pojedynku jest obalenie i poddanie przeciwnika. Będzie o to bardzo trudno, ponieważ Paczuski będzie dominował siłą fizyczną i wie jak bronić obaleń. Mimo wszystko, jeśli chcecie zaryzykować to kurs na wygraną Materli przez poddanie to aż 6.0

Paczuski – Materla kursy na Paczuskiego

Reprezentant Uniq Fight Club jest sporym faworytem. Kurs na jego wiktorię to raptem 1.35. Wydaje nam się, że w rzeczywistości powinien być jeszcze niższy. Przewaga warunków fizycznych i olbrzymia przepaść w umiejętnościach stójkowych na korzyść Paczuskiego będzie dla niego kluczem do zwycięstwa. Paczuski jeśli utrzyma walkę na nogach, z czym w naszych oczach nie powinien mieć problemów to należy spodziewać się że zakończy walkę przed czasem. Kurs na to wynosi aż 1.70 co w naszej opinii jest bardzo atrakcyjne.

KSW Colosseum 2: Materla – Paczuski kiedy walka?

Do walki dojdzie na gali na stadionie Narodowym, do której dojdzie 3 czerwca 2023 roku w Warszawie.

KSW 83 Colosseum 2 kursy na walki

Zobacz kursy na wszystkie walki KSW 83 Colosseum 2 na Stadionie Narodowym.

KSW Colosseum 2 kursy i zakłady
1
2

Khalidov vs Askham

1.66

OBSTAW TUTAJ

2.22

OBSTAW TUTAJ

Ziółkowski vs Parnasse

2.32

OBSTAW TUTAJ

1.55

OBSTAW TUTAJ

Pudzianowski vs Szpilka

1.43

OBSTAW TUTAJ

2.66

OBSTAW TUTAJ

Pawlak vs Romanowski

2.13

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Wrzosek vs Stoica

1.42

OBSTAW TUTAJ

1.70

OBSTAW TUTAJ

Wikłacz vs Martins

1.35

OBSTAW TUTAJ

3.00

OBSTAW TUTAJ

Materla vs Paczuski

3.00

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Szymański vs Mircea

1.45

OBSTAW TUTAJ

2.59

OBSTAW TUTAJ

Rutkowski vs Soldaev

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.32

OBSTAW TUTAJ

Głowacki vs Tołkaczewski

2.17

OBSTAW TUTAJ

1.63

OBSTAW TUTAJ

Najczęstsze pytania o Materla vs Paczuski

  • Kiedy Materla vs Paczuski?
    Do starcia dojdzie 3 czerwca 2023 roku
  • Jakie są na Materla – Paczuski kursy?
    Faworytem jest Radosław Paczuski. Kurs na jego wygraną to 1.35, Michał Materla jest wyceniany po kursie 3.0.
  • Gdzie znaleźć Materla vs Paczuski typy?
    W powyższym artykule