Omielańczuk – Minda typy, kursy i zakłady (Clout MMA 4)

Daniel Omielańczuk kolejny raz wejdzie do klatki na gali zorganizowanej przez freakową organizację, a konkretnie Clout MMA 4. Zawodnik wagi ciężkiej uchodził swego czasu jednego z najlepszych zawodników w Europie w swojej kategorii, rywalizował w UFC oraz KSW. 9 marca podejmie Kamila Mindę, również doświadczonego fightera, jednak walczącego na niższym poziomie. W artykule znajdziesz moje Omielańczuk – Minda typy i kursy bukmacherskie.

Omielańczuk - Minda zakłady

Wygrana Daniela Omielańczuka

1.22

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Kamila Mindy

3.43

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Omielańczuk – Minda typy bukmacherskie (09.03.2024)

Na wstępie trzeba od razu zaznaczyć, że obaj panowie nie grzeszą ostatnio świetną dyspozycją zatem trudno oczekiwać porywającej walki. Omielańczuk ewidentnie zaczyna przegrywać powoli wyścig z czasem. Jak wiadomo, wieku nikt nie oszuka, zwłaszcza tego sportowego. Daniel ma na koncie ponad 40 występów zawodowych w MMA. Jest to olbrzymia liczba, która przekłada się na olbrzymią ilość kontuzji i przepracowanych rund w klatkach. Jednakże i tak będzie on olbrzymim faworytem w starciu z Mindą. Jego rywal ma dużo mniejsze doświadczenie, stoczył 12 pojedynków, jednakże nie był nawet blisko poziomu, na którym na co dzień rywalizował Omielańczuk przez wiele lat.

Biorąc pod uwagę olbrzymią różnicę w umiejętnościach jaka dzieli obu panów, nasze Omielańczuk – Minda typy muszą być skierowane w stronę Daniela. Weteran UFC powinien bez problemów poradzić sobie z rywalem. Dodatkowo należy wspomnieć tutaj o formule walki. Obaj panowie będą rywalizować w boksie z użyciem rękawic, które są tak skonstruowane, że zadają bardzo duże obrażenia ze względu na swoją twardość. Będzie to zdecydowanie element sprzyjający szybkiemu zakończeniu walki przed czasem. Nie spodziewamy się żeby Minda usłyszał werdykt sędziów w tym pojedynku. Oczekujemy, że Omielańczuk będzie przez cały pojedynek konsekwentnie obijał swojego rywala aż doprowadzi do przerwania walki przez sędziego na skutek niezdolności do walki.

Omielańczuk - Minda typy

Omielańczuk – Minda kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem sobotniego starcia jest Omielańczuk. Nie możemy być zatem zbyt zaskoczeni faktem iż bukmacherzy widzą to podobnie. Omielańczuk – Minda kursy faworyzują tego drugiego na poziomie 1.22. Szczerze mówiąc, początkowo spodziewaliśmy się jeszcze niższego mnożnika przy nazwisku Omielańczuka. W naszej opinii jest to bardzo dobry kurs, który można połączyć z innymi zdarzeniami na kuponie akumulowanym z gali Clout MMA 4. W naszych oczach Omielańczuk powinien z łatwością wygrać to starcia, prawdopodobnie przed czasem na co kurs jest bardzo atrakcyjny. Wynosi on aż 2.50 zatem spokojnie można rozważyć tutaj granie singla.