Murański – Stary Wiewiór kursy, typy i zakłady (Prime MMA 6)

W najbliższą sobotę w Toruniu odbędzie się kolejna, szósta edycja gali Prime MMA. Dojdzie na niej do zestawienia, które grzeje wielu miłośników popularnych dymów w klatkach. Mowa oczywiście o walce Jacka Murańskiego z ojcem Maksymiliana Wiewiórki, Maciejem. W pojedynku nie należy spodziewać się zbyt wysokiego poziomu sportowego ale zabawy i emocji powinno być co nie miara. W artykule prezentujemy na walkę Murański – Stary Wiewiór kursy oraz typy bukmacherskie.

Muran vs Wiewiór zakłady

Wygrana Murana

1.25

Wygrana Wiewióra

3.11

Jacek “Muran” Murański – Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka typy i kursy bukmacherskie

Pojedynek ten niesie za sobą bardzo wiele niewiadomych. Ojciec Wiewióra jest debiutantem w okrągłej klatce, więc trudno cokolwiek powiedzieć o jego dyspozycji. Mimo wszystko bukmacherzy przygotowali Muran – Stary Wiewiór kursy, które przedstawiamy Wam w tabeli poniżej. Poza standardowym kursem na zwycięzcę walki znajdziecie tam również wiele innych rynków, które mogą przykuć uwagę obstawiających.

Muran – Stary Wiewiór typy naszym okiem

Nie będziemy ukrywać, że podać najlepsze Murański – Stary Wiewiór typy to trudne zadanie w tym wypadku. Maciej Wiewiórka to debiutant, który nie ma za sobą żadnej przygody ze sportami walki. Jedyne co dotychczas wiadomo, to fakt że trenuje między innymi ze swoim synem. Dlatego też stawiamy na wygraną Murańskiego, który zna presję związaną z wyjściem do okrągłej klatki i pokazał chociażby, że potrafi przyjąć cios a i w jego pięściach drzemie siła do nokautowania słabszych rywali.

Nasze Murański – Stary Wiewiór typy zakładają, że pojedynek ten zakończy się przed czasem. Obaj panowie mają już sporo wiosen na karku, dodatkowo nie posiadają wysokich umiejętności sportowych co powinno przełożyć się na nieuchronne zakończenie pojedynku przed ostatnim gongiem. Delikatnie faworyzujemy w tej materii Murańskiego, który mierzył się w klatkach z solidnymi rywalami i zna smak rywalizacji na galach freak fightowych. Należy jednakże pamiętać, że Stary Wiewiór to niewiadoma i nikt tak naprawdę nie wie co zaprezentuje nam w sobotę w klatce.

Murański - Stary Wiewiór typy

Murański – Stary Wiewiór kurs na Murańskiego

Jacek Murański ma za sobą dotychczas cztery występy na galach freak fightowych. Na jego nieszczęście, wszystkie zakończyły się porażką. O ile przegrane z Tańculą nie stanowią dla niego ujmy na honorze, ponieważ to solidny zawodnik na warunki gal freakowych, o tyle przegrana z Prezesem FEN czy Sutonatorem pozostawia pewne plamy na honorze. Mimo wszystko stawiamy na wygraną Murańskiego, który ma chociaż doświadczenie w klatce, w której pokazał twardą głowę i charakter do walki co może być w sobotę kluczowę. Kurs na jego wygraną wynosi 1.25.

Muran – Stary Wiewiór kurs na Starego Wiewióra

Ojciec Maksymiliana Wiewiórki będzie w Toruniu debiutował co jest już dla niego pewnego rodzaju obciążeniem mentalnym. Dodatkowo jest to zawodnik wiekowy, liczy 51 lat. Nie ma doświadczenia w sportach walki oraz nie grzeszy formą fizyczną patrząc na jego dotychczasowe zdjęcia. Zatem kurs na jego wygraną, wynoszący 3.11 wydaje się być odpowiedni. Być może Stary Wiewiór w najbliższą sobotę zaskoczy i okaże się, ze jest zawodnikiem zdecydowanie lepszym od Murańskiego? Nie wykluczamy takiej możliwości choć wydaje się ona mało prawdopodobna.

Bonus na galę Prime MMA 6

Na ten moment Fortuna nie proponuje promocji dedykowanych pod Prime MMA. Również gra bez podatku nie obejmuje niestety sobotniej gali. Jednakże nowi gracze mogą skorzystać z promocji 600zł bez ryzyka. Jest to kwota, którą będziemy musieli rozłożyć na 3 różne kupony. W przypadku niepowodzenia otrzymamy zwrot na konto w formie bonusu, który należy obrócić przed wypłatą. Szczegółowe warunki promocji są dostępne na stronie Fortuny.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Prime MMA 6 kursy na pozostałe walki

Sprawdź w poniższej tabeli kursy na pozotałe walki październikowej gali Prime MMA 6.

Prime MMA 6 zakłady
1
2

Don Kasjo vs Księżniczka

1.80

1.80

Muran vs Stary Wiewiór

1.25

3.21

Tarzan vs Soroko

1.22

3.43

Zobacz kursy na pozostałe walki 

Zo

Najczęstsze pytania o Murański – Stary Wiewiór

  • Kiedy Murański – Stary Wiewiór?
    W sobotę, 21 października 2023 roku.
  • Jakie są na Murański – Stary Wiewiór kursy?
    Faworytem jest Jacek Murański, kurs na jego wygraną to 1.25. Mnożnik przy Starym Wiewióra wynosi 3.11.
  • Gdzie znaleźć Murański – Stary Wiewiór typy?
    W artykule na naszej stronie.