Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kursy, typy i zakłady (Clout MMA 1)

Na gali Clout MMA 1 dojdzie do wyczekiwanego debiutu. Po raz pierwszy w klatce zobaczymy Najlepszą polską dziennikarkę, Monikę Laskowską. Jej rywalką będzie influencerka, Nikita. Sprawdź Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kursy i typy bukmacherskie, które omówiliśmy w poniższym tekście.

Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita zakłady

Wygrana Najlepszej polskiej dziennikarki

1.25

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Nikity

3.21

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy i kursy bukmacherskie (05.08.2023)

Obie zawodniczki będą debiutować w klatce co pozostawia spore wątpliwości przy szacowaniu szans obu zawodniczek na zwycięstwo w pojedynku. Sprawy nie ułatwia również fakt, że obie nie mają za sobą przeszłości w trenowaniu sportów, nie mówiąc już o stricte sportach walki. Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kursy faworyzują dosyć zdecydowanie tą pierwszą. Kurs na zwycięstwo Laskowskiej to jedynie 1.25 co sugeruje, że powinna mieć ona łatwą przeprawę w klatce. Czy faktycznie tak będzie? Naszym zdaniem Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy nie są w tym przypadku łatwe do przewidzenia i tak mocne faworyzowanie jednej z zawodniczek jest tutaj nie na miejscu. Sugeruje to od razu, że być może warto swoją uwagę skierować w stronę dużego underdoga jakim jest Nikita a kurs na pewno do tego zachęca, ponieważ wynosi 3.21

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy naszym okiem

W naszej opinii walka jest zdecydowanie bardziej wyrównana niż sugerują bukmacherzy. W związku z tym musimy skierować nasze Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy w stronę tej drugiej, ponieważ kurs na jej zwycięstwo jest zdecydowanie za wysoki i widzimy w tym zakładzie value. Wiele mówi się o tym, że Laskowska będzie miał za sobą lepsze umiejętności, które spowodowane są tym że od lat działa wokół sportów walki jako dziennikarka. Niestety, od robienia wywiadów jeszcze nikt nie stał się bardzo dobrym zawodnikiem MMA a wszystko zweryfikuje klatka już 5 sierpnia. Nikita na konferencjach wyglądała na osobę bardzo zdecydowaną, która wie że stoi przed życiową szansą. Wygrana na pewno odmieniłaby jej pozycję w świecie freak fightów.

Najlepsza Polska dziennikarka vs nikita typy

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kurs na Najlepszą polską dziennikarkę

Zdecydowaną faworytką nadchodzącego starcia Pań jest Monika Laskowska. Kurs na jej wygraną wynosi jedynie 1.25. Wskazuje to, że zdaniem bukmacherów powinna ona w bardzo łatwy sposób poradzić sobie z rywalką. Na dotychczasowych konferencjach mogliśmy zauważyć, że Najlepsza polska dziennikarka dysponuje nieco lepszymi warunkami fizycznymi. Dodatkowo ze względu na różnicę wieku powinna dysponować również niewielką przewagą siły fizycznej, która często w pojedynkach na niskim poziomie umiejętności jest decydująca. Mamy natomiast sporo wątpliwości co do tego jak Laskowska zniesie kondycyjnie trudy tej walki.

Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kurs na Nikitę

Nikita jest zdecydowanym underdogiem w nadchodzącej walce na Clout MMA 1. Kurs na jej wygraną wynosi aż 3.21. Naszym zdaniem jest on bardzo atrakcyjny i warto skierować swój wzrok na tej zakład. Nikita wygląda n bardzo zdeterminowaną aby odnieść zwycięstwo i ugruntować swoją pozycję w nowopowstałej organizacji. Influenserka ma za sobą również osoby, które wiedzą z czym się wiąże świat freak fightów. Mowa tutaj między innymi o Amadeuszu Ferrarim Rośliku. Spodziewamy się, że wraz z czasem trwania pojedynku do głosu będzie dochodzić Nikita. Finalnie zakładamy, ze uda jej się zwyciężyć decyzją po bliskiej walce, wiec kurs 3.21 jest w naszych oczach bardzo atrakcyjny.

Clout MMA 1: Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita: kiedy walka?

Walka odbędzie się na pierwszej gali Clout MMA w historii – 5 sierpnia 2023 roku. Dojdzie do niej na warszawskiej hali Torwar.

 • Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita: kiedy? 05.08.2023.
 • Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita: gdzie? W Warszawie w hali Torwar.

Najczęstsze pytania o Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita

 • Kiedy Najlepsza polska dziennikarka vs Nikita?
  05.08.2023.
 • Jakie są Najlepsza polska dziennikarka – Nikita kursy?
  Faworytką po kursie 1.25 jest Najlepsza polska dziennikarka. Kurs na wygraną Nikity to aż 3.21.
 • Gdzie znaleźć Najlepsza polska dziennikarka – Nikita typy?
  W powyższym artykule.