Najman – Cios kursy i typy bukmacherskie (Clout MMA 3)

Na gali Clout MMA 3 dojdzie do rewanżowego pojedynku Marcina Najmana z Adrianem Ciosem. Wokół tego zestawienia znów rozrósł potężnych rozmiarów konflikt, a czas żeby przemówiły pięści i nogi. Panowie spotkają się na zasadach pełnego mma, a Najman – Cios typy i kursy sprawdzisz w poniższym tekście.

Najman - Cios zakłady

Wygrana Najmana

1.44

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Ciosa

2.40

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Marcin Najman – Adrian Cios kursy i typy bukmacherskie (29.12.2023)

Powyżej możesz zapoznać się, jak wyglądają na starcie rewanżowe Najman – Cios kursy bukmacherskie. Jak widać swoje zdanie mają operatorzy, ale analizę walki przygotowałem także ja. Skoncentrowałem się na umiejętnościach obu oraz przeanalizowałem poprzednie, krótkie bo krótkie, ale jednak spotkanie tych dżentelmenów.

Najman – Cios typy moim okiem

Moje na walkę Najman – Cios typy są dość proste. Uważam, że górą będzie Marcin Najman. Wielce prawdopodobnie jest także, że “El Testosteron” będzie w stanie zakończyć ten pojedynek przed czasem.

Typowanie walki Najman – Cios, kto wygra, w moim odczuciu nie jest wcale takie trudne. Pierwszy pojedynek pokazał, że Najman jest mocno naładowany, a Cios chyba wciąż niewiele się nauczył. Choć trudno to napisać, to wydaje się, że Cios ma też gorszy charakter do walki od Najmana. Jeżeli tylko “El Testosteron” czegoś nie przekombinuje i nie zostanie zdyskwalifikowany, to właśnie on 29 grudnia w Warszawie powinien cieszyć się ze zwycięstwa. Jest cięższy, bardziej doświadczony i mimo wszystko dysponuje twardszym charakterem. Wyjdzie też do walki na świeżości, a nie, jak miało to miejsce podczas drugiej edycji Clout, kiedy walka z Ciosem była dla niego drugim pojedynkiem na tym evencie. Gdybym miał układać w myślach scenariusz walki Najman – Cios, typy powędrowałyby w stronę tego, że “El Testosteron” wygra przez zasypanie rywala gradem ciosów.

Najman - Cios typy

Najman – Cios kurs na Marcina Najmana

Jak pokazują przed walką Najman – Cios kursy, to właśnie Marcin Najman jest zdecydowanym faworytem bukmachera Fortuna. Kurs na zwycięstwo legendarnego “El Testosterona”, który ostatnio przerodził się w “Cesarza” wynosi blisko 1.50. Co by nie mówić o Najmanie, to jakieś tam umiejętności ma, a jeżeli dojedzie głowa, to powinien być zdecydowanie górą w tym pojedynku i zapewne tak samo sądzą bukmacherzy.

Najman – Cios kurs na Adriana Ciosa

Adrian Cios skazywany jest na przegraną, choć w pierwszej walce potrafił powalić Najmana. Później jednak wygrał przez dyskwalifikację “El Testosterona”, który zadawał ciosy w tył głowy. Wracając do kursu, to wygrana Ciosa została wyceniona na mnożnik prawie 2.50. Cios wielokrotnie pokazał już, że nie ma charakteru do walki i trudno żeby nagle miało to ulec zmianie. Z takiego założenia wyszła także Fortuna.

Kiedy walka Najman – Cios? Gdzie oglądać?

Walka Najman – Cios będzie miała miejsce podczas gali Clout MMA 3 już 29 grudnia 2023 roku. Transmisja wyłącznie w formacie PPV.