Najman – Cios kursy i typy bukmacherskie | Clout MMA 2

Kto wygra walkę Najman – Cios? Kursy oraz naszą analizę wspomnianego pojedynku sprawdzisz poniżej. Mamy również nadzieję, że do niego dojdzie i El Testosteron nie będzie miał problemów zdrowotnych po pierwszym starciu.

Najman - Cios zakłady

Wygrana Najmana

1.55

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Ciosa

2.15

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Marcin Najman – Adrian Cios typy i kursy (28.10.2023)

W nadchodzącą sobotę powrót do klatki zanotuje nestor polskich freak fightów. Mowa oczywiście o Marcinie Najmanie, który sam siebie określa mianem króla tego uniwersum. Popularny El Testosteron na gali Clout MMA 2 w Plocku zmierzy się z Adrianem Ciosem. Będzie to dla niego drugi pojedynek na gali, ponieważ najpierw zmierzy się z Lizakiem.

Zdaniem bukmacherów, będziemy świadkami wyrównanego pojedynku. Na pewno ten punkt widzenia bierze się z tego, że dla Testosterona będzie to druga walka na gali a jak wiadomo nie jest on demonem kondycyjnym. W tabeli powyżej znajdziecie Najman – Cios kursy, które bukmacherzy przygotowali na to sobotnie starcie.

Najman – Cios typy naszym okiem

Nie da się ukryć, że fakt iż będzie to drugie starcie w trakcie sobotniego wieczoru mocno komplikuje analizę tego pojedynku. W normalnych okolicznościach Testosteron byłby sporym faworytem, ponieważ prezentuje wyższą klasę sportową od rywala. Biorąc jednak pod uwagę jego problemy kondycyjne i trudne wyzwanie w walce z Lizakiem to można śmiało Najman – Cios typy kierować w stronę tego drugiego. Aczkolwiek mimo wszystko i tak uważamy, że Najman będzie w stanie wyjść z tego starcia zwycięsko, nawet pomimo tego że nie będzie w idealnej dyspozycji fizycznej.

Biorąc na tapetę Najman – Cios typy, naszą uwagę zwrócił kurs na to, że walka wyjdzie poza pierwszą rundę. Naszym zdaniem Najman po walce z Lizakiem będzie na tyle wymęczony, że nie będzie w stanie szybko zakończyć pojedynku ze swoim rywalem. Spodziewamy się, że będzie on szukał szybkiego obalenia i kontroli swojego rywala. Prawdopodobnie zakończy się to przed czasem, stawiamy jednak, że będzie to miało miejsce w 2. lub 3. rundzie.

Najman - Cios typy

Najman – Cios kurs na Marcina Najmana

Kurs na zwycięstwo Najmana wynosi 1.55. W naszej opinii idealnie odzwierciedla on idealnie jego szansę na zwycięstwo. Testosteron jest na pewno lepszym zawodnikiem od Adriana Ciosa. Pomimo tego, że w swoich ostatnich walkach nie imponował dobrym przygotowaniem do walki oraz wysokimi umiejętnościami to nadal na Ciosa powinno wystarczyć. Dla Najmana najłatwiejszą drogą do pojedynku będzie szukanie sprowadzenia walki na matę. Pozwoli mu to sukcesywnie obijać przeciwnika z góry i przybliżać się do zakończenia pojedynku przed czasem. Będzie to również o tyle ważne, że pozycja z góry pozwala zawodnikowi odpoczywać, co może być dla Testosterona kluczowe biorąc pod uwagę fakt, że będzie to dla niego drugie starcie w trakcie sobotniego wieczora.

Najman – Cios kurs na Adriana Ciosa

Trudno szukać argumentów sportowych, które dają szansę Ciosowi na zwycięstwo. Kurs na jego wygraną wynosi 2.15. Jest on właściwie jednoznaczny z założeniem, że Najman wyjdzie do walki z nim w bardzo słabym stanie fizycznym. Wtedy Cios będzie mógł przejąć kontrolę nad starciem i wygrać, najpewniej w skutek skrajnego wyczerpania rywala. W innym przypadku trudno spodziewać się żeby Cios odniósł zwycięstwo, ponieważ jest gorszy od rywala w każdej płaszczyźnie walki.

Bonus na galę Clout MMA 2

Fortuna oferuje dla nowych użytkowników bardzo ciekawy bonus. Mianowicie, nowi gracze mogą uzyskać darmowy zakład o wysokości 20zł. Aby go otrzymać należy założyć konto gracza oraz dokonać pełnej weryfikacji. Po wykonaniu tego, otrzymamy punkty Fortuny, które będą jednoznaczne z bonusem o wartości 20 zł.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Najman – Cios

  • Kiedy Najman – Cios?
    28 października 2023 roku.
  • Jakie są na Najman – Cios kursy?
    Faworytem jest Najman, kurs na jego wygraną wynosi 1.55. Przy nazwisku Ciosa znajdziemy mnożnik 2.15.
  • Gdzie znaleźć Najman – Cios typy?
    W artykule na naszej stronie.