Najman – Lizak kursy i typy bukmacherskie | Clout MMA 2

Walka Marcina Najmana z Piotrem Lizakowskim zapowiadane jako pojedynek Dawida z Goliatem ze względu na różnicę warunków fizycznych. Patrząc jednak na Najman – Lizak kursy, sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej. To mniejszy Lizak jest faworytem. Jak wyglądają nasze typy? Zapraszamy do lektury.

Najman - Lizak zakłady

Wygrana Najmana

2.06

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Lizaka

1.60

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Marcin Najman – Piotr Lizak Lizakowski typy i kursy (28.10.2023)

Najman – Lizak kursy są bardzo interesujące i zapewne będą mylące dla wielu osób, które nie śledzą bardzo uważnie sceny MMA w naszym kraju. Faworytem bukmacherów jest Lizakowski, co na pewno spowoduje sporą liczbę zakładów na Marcina Najmana, który jest zdecydowanie bardziej medialnym nazwiskiem a do tego dał się poznać kibicom w naszym kraju zdecydowanie bardziej aniżeli Lizak. Poniżej prezentujemy Wam tabelę, z kursami na ich pojedynek:

Najman – Lizak typy naszym okiem

Nasze Najman – Lizak typy podobnie jak bukmacherzy będziemy kierować w stronę zawodnika dysponującego gorszymi warunkami fizycznymi. Wspominaliśmy, że obaj zawodnicy mieli wziąć udział w turnieju MMA. Początkowo Lizakowski nie był tam zbyt doceniany lecz po paru dniach według kursów był faworytem do wygranej, co pokazuje niewielką wiedzą odnośnie jego umiejętności, które są na tyle wysokie że nie powinien mieć problemów z Marcinem Najmanem.

Lizak to zawodnik, który ma na koncie dotychczas jedynie jedną walkę w zawodowym MMA. Pomimo tego posiada on olbrzymie doświadczenie w tej formule walki. Od lat brał udział w amatorskich zawodach gdzie szlifował swoje umiejętności. Podsumowując liczbę walk to ma on w MMA podobny stać do dużo starszego od siebie Najmana. Biorąc pod uwagę różnicę umiejętności na korzyść Lizakowskiego, kierujemy nasze Najman – Lizak typy na wygraną tego drugiego.

Najman - Lizak kursy

Najman – Lizak kurs na Marcina Najmana

Popularny El Testosteron nie jest faworytem bukmacherów na gali Clout MMA 2. Kurs na jego wygraną wynosi 2.06. Wskazuje to na to, że nie jest on pozbawiony szans na wygraną choć szanse jego rywala wyceniane są wyżej. Najman w tym pojedynku będzie dysponował olbrzymią przewagą siły oraz wagi na swoją korzyść. Różnica kilogramów to jednakże broń obosieczna. W przypadku gdy Najman obali i będzie z góry, będzie miał olbrzymią przewagę, którą być może uda mu się zamienić na wygraną przed czasem. Jest to najprostsza droga do wygranej – poprzez obalenie i zabetonowanie swojego rywala. Jednakże, gdy nie uda mu się tego dokonać to Lizakowski powinien rozdawać karty na nogach a każda minuta walki będzie dla Najmana gwoździem do trumny.

Najman – Lizak kurs na Piotra Lizakowskiego

Dla reprezentanta Ebe Ebe walka na gali Clout MMA 2 będzie drugim zawodowym występem w MMA. W pierwszej swojej walce wygrał w 1. rundzie z Dominikiem Skowyrą. Teraz również na pewno będzie chciał się dobrze zaprezentować przeciwko dużo bardziej medialnemu rywalowi. Lizakowski powinien dążyć do utrzymania walki na nogach. Będzie zdecydowanie szybszy i zwinniejszy co powinno mu pozwolić unikać walki w zwarciu przez długi czas. Każda minuta trwania pojedynku będzie działała na jego korzyść, ponieważ będzie dysponował olbrzymią przewagą kondycyjną. Kurs 1.60 na wygraną Lizaka wygląda w naszych oczach bardzo interesująco.

Bonus na galę Clout MMA 2

Fortuna oferuje nowym graczom bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Nowi użytkownicy mogą liczyć na 20zł za rejestrację oraz 3x zakład bez ryzyka na łączną kwotę 600zł. Pierwszy zakład bez ryzyka w momencie rejestracji jest wyceniony na kwotę 100zł, po 3 dniach otrzymamy kolejne 200zł a na koniec, po upływie 6 dni na naszym koncie pojawi się możliwość postawienia bez ryzyka za 300zł. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które chcą założyć konto na galę Clout MMA 2. Gdy dokonacie tego na tydzień przed galą, będziecie mieli do dyspozycji zakład bez ryzyka na kwotę aż 600zł!

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Najman – Lizak

  • Kiedy Najman – Lizak?
    23 października 2023 roku.
  • Jakie są na Najman – Lizak kursy?
    Faworytem jest Lizak, kurs na jego wygraną to 1.6. Kurs na Najmana wynosi 2.06.
  • Gdzie znaleźć Najman – Lizak typy?
    W artykule na naszej stronie.