Najman – Murański kiedy, typy i kursy (High League 6)

Ta walka szokuje, ale jednocześnie na Marcin Najman vs Jacek Murański czekają wszyscy! To się stanie, to się wydarzy podczas High League 6! Kiedy walka Najman – Murański? Typy, kursy i zakłady bukmacherskie znajdziesz u nas!

Najman - Murański typy

Najman vs Murański kiedy walka na gali High League 6?

Nie ma chyba dwóch, aż tak bardzo polaryzujących zawodników mma, co Marcin Najman i Jacek Murański. Ich konflikt trwa już dość długo i wydawało się, że obaj zawalczą podczas Elite Fighters. Tak jednak się nie stało i do walki Najman – Murański dojdzie na High League 6. Kiedy? Już 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku!

  • High League 6, 18 marca 2023 roku.
  • Spodek Katowice
OBSTAW TUTAJ

Skoro pojedynek Najman – Murański aż tak bardzo elektryzuje, to muszą mu towarzyszyć specjalne zasady. I tak też zostało ogłoszone. Walka Murański vs Najman odbędzie się na specyficznych zasadach boksu birmańskiego. Dozwolone będą nie tylko łokcie, ale także uderzenia głową. Powiedzieć, że to najbardziej brutalna odmiana sportów walki, to jakby nie mówić nic.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez HIGH League (@highleague_official)

Najman vs Murański kursy i typy bukmacherskie

Póki co jeszcze na starcie Najman – Murański kursy bukmacherskie nie są dostępne. Zapewne jest to kwestią kilku dni czy tygodni, więc warto sprawdzać nasz tekst regularnie. Już teraz można się jednak zastanawiać, jak będzie przebiegała walka Najman vs Murański. Typy? Uważamy, że kluczowe mogą być zasady ustalone przez federację High League.

Otóż, każdy wie, w jaki sposób kończyły się ostatnie pojedynki Marcina Najmana. Stąd też High League zabezpieczyło się w ten sposób, że El Testosteron nie dostanie wypłaty, jeżeli przegra w mniej, niż 3 minuty. Stąd można przypuszczać, że tym razem Najman się zmobilizuje i przewalczy dłużej albo też wygra wcześniej. Zobaczymy.

Jedno jest pewne, obaj na pewno na siebie ruszą. Tutaj nie będzie kalkulowania. Wydaje nam się, że ten pojedynek nie może zakończyć się na pełnym dystansie rundowym. Kto wygra? Marcin Najman czy Jacek Murański? Konkretniejsze typy zaprezentujemy bliżej walki, kiedy zobaczymy, co obaj prezentują na treningach. Teraz jednak jesteśmy pewni, że walka Murański vs Najman zakończy się przed czasem.

Gdzie postawić na Najman vs Murański zakłady bukmacherskie?

Zakłady na Najman – Murański będziesz mógł postawić u bukmachera Fortuna. Ten operator oferuje między innymi cashback 600 zł na pierwszy nieudany zakład oraz 20 zł freebetu bez depozytu!

WEJDŹ NA STRONĘ

FAQ

  • Najman vs Murański kiedy?

18 marca 2023 roku w katowickim Spodku.

  • Jakie są na walkę Najman vs Murański typy?

Na ten moment uważamy, że walka zakończy się przed czasem.

  • Gdzie obstawiać Najman – Murański zakłady?

Wybierz bukmachera Fortuna, oficjalnego partnera federacji High League.