Natalie Wayne – Bouncing Betty typy, kursy | Prime MMA 7

Na sobotniej gali Prime MMA 7 dojdzie do kilku elektryzujących walk, a najbardziej medialne starcie to bez dwóch zdań Natalie Wayne – Bouncing Betty. Typy i kursy bukmacherskie omówiłem w tekście. Zapraszam do prześledzenia moich spostrzeżeń.

Natalie Wayne – Bouncing Betty zakłady

Wygrana Natalie Wayne

2.40

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Bouncing Betty

1.44

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Natalie Wayne – Bouncing Betty typy bukmacherskie (13.01.2024)

Natalie Wayne to aktorka znana z pomarańczowego portalu dla dorosłych, a Bouncing Betty to tancerka, specjalizująca się w twerku. Te umiejętności zapewne nie przydadzą się ani jednej ani drugiej podczas pojedynku w klatce. Moje typy na walkę Natalie Wayne – Bouncing Betty mogę oprzeć o pewną statystykę, która podpowiada, że kiedy spotykają się dwie debiutantki, to walka bardzo często wychodzi poza pierwszą rundę. I uważam, że podobnie będzie tutaj. Obie panie jeszcze nie walczyły i niewiele wiadomo o ich umiejętnościach. Stąd uważam, że typy na ilość rund są najbardziej bezpieczną opcją zakładów.

Natalie Wayne – Bouncing Betty kursy bukmacherskie

Swoje teoretycznie wiedzą bukmacherzy, którzy faworyzują Bouncing Betty. Na walkę Natalie Wayne – Bouncing Betty kursy na pierwszą z pań wynoszą 2.40. Zwycięstwo Bouncing Betty zostało wycenione na 1.44. Być może uznali oni, że taniec jest lepszym backgroundem do walki, aniżeli nagrywanie filmów. To oczywiście z przymrużeniem oka.

Natalie Wayne – Bouncing Betty typy

Chcesz bonus na Prime MMA 7? Darmowy zakład w Fortunie czeka

Znasz już moje na walkę Natalie Wayne – Bouncing Betty typy, a wiedz, że rejestrując się z poniższego linku, możesz otrzymać 20 zł freebetu bez depozytu oraz trzy zakłady bez ryzyka do 100 zł. To oznacza, że pierwszy kupon obstawiasz za darmo, a trzy kolejne będą ubezpieczone i w razie przegranych otrzymasz zwrot.

Fortuna freebet
Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Typy na inne walki podczas Prime MMA 7

Zobacz jak typuje wyniki pozostałych walk do których dojdzie podczas Prime MMA 7.