Natalie Wayne – kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Natalie Wayne – kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Kim jest Natalie Wayne i co warto wiedzieć na temat zawodniczki, która wystąpi w Prime MMA 7? Przedstawiamy najważniejsze informacje na jej temat. To niewątpliwie dość kontrowersyjna postać.

Kim jest Natalie Wayne? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Natalie Wayne jest niewątpliwie barwną, a zarazem kontrowersyjną postacią. Wszystko za sprawą tego, że popularność zagwarantowały jej “występy” na “pomarańczowym portalu” dla dorosłych. Wayne absolutnie jednak nie wstydzi się swoich zajęć.

KLIKNIJ I ZOBACZ TYPY NA WALKĘ NATALIE WAYNE Z BOUNCING BETTY >>>

Ile lat ma Natalie Wayne? Natalie Wayne wiek to 25 lat. Dziewczyna pochodzi z Łodzi i bez wątpienia zamierza zrobić wszystko, by wygrać swoją debiutancką walkę w Prime MMA 7!

Natalie Wayne kim jest? Trochę już na jej temat napisaliśmy. Przede wszystkim popularność zawdzięcza działalności na wspominanym portalu, jednak warto mieć na uwadze, że ostatnio było o niej głośno za sprawą tego, iż pojawiła się w programie GOATS, a do tego regularnie uaktywnia się w mediach społecznościowych.

W rzeczywistości Natalie Wayne ma na imię Patrycja. Na konferencji promującej gali Prime MMA 7, podczas której zawalczy z kontrowersyjną uczestniczką programu  “Love Never Lies” z Netfliksa Bernadetą Urbańską, mówiła o hejcie, który wylewa się na nią za to, co robi.

Hejt ma się tylko wtedy jak się go czyta i słucha. Ja przez ten czas przywykłam do tego. Zachęcam wszystkich hejterów do pomyślenia przed pociśnięciem. Te wszystkie “ku**y” mi już się znudziły. Wchodząc w ten biznes, zdawałam sobie z tego sprawę, że takie komentarze będą, że ten hejt będzie, że ludzie będą w ten sposób reagować. To jest więc wszystko, czego się spodziewałam. Nie jest to może najmilszy aspekt, ale jest, co mam na to poradzić – mówiła.

Natalie Wayne rodzina to temat, o którym nie wiadomo praktycznie nic…