Natan Marcoń – Polak kursy, typy i zakłady | Fame: Reborn

Gala Fame: Reborn zbliża się wielkimi krokami. My przed tym wydarzeniem mamy dla was wyborne Natan Marcoń – Polak typy. Koniecznie sprawdźcie te prognozy.

Natan Marcoń – Polak typy i kursy bukmacherskie (Natan Marcoń – Adrian “Polak” Polański)

Zanim zerkniemy na nasze typy na tę walkę, musimy przestudiować Natan Marcoń – Polak kursy. Zerknijcie na poniższą tabelę.

Natan Marcoń - Polak zakłady

Wygrana Marconia

5.75

Obstaw tutaj

Wygrana Polaka

1.08

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

wejdź na stronę

Natan Marcoń – Polak typy naszym okiem

Czas przedstawić Natan Marcoń – Polak typy na walkę na Fame: Reborn. Co wydarzy się podczas tego starcia? Zerknijcie na niżej zamieszczone prognozy.

Za moment oczywiście omówimy nasze Natan Marcoń  – Polak typy na walkę w ramach Fame: Reborn. Najpierw jednak musimy przedstawić sylwetki tych dwóch zawodników. Co warto o nich wiedzieć?

Natan Marcoń - Polak typy

Natan Marcoń już przed kilkoma laty rozpoczął karierę w sieci. Początkowo prowadził content commentary znany choćby u Sylwestra Wardęgi czy też Konopskiego. Później porzucił ten projekt na rzecz zmiany swojego stylu życia i rozwoju sylwetki. Jego poczynania przyniosły spektakularne efekty.

Marcoń urodził się 18 stycznia 2003 roku. Ma zatem 20 lat. Jego wzrost to 187 cm. Szacuje się, że jego waga wynosi około 90 kg. Natan ma za sobą trzy pojedynki w sportach walki. W MMA dwukrotnie przegrywał, a w K-1 zanotował jedno zwycięstwo.

Adrian Polak dysponuje znacznie większym doświadczeniem. Jego rekord MMA to pięć zwycięstw i trzy porażki. W boksie natomiast jeszcze nie przegrał – ma za to dwa zwycięstwa. Polak jest jedną z największych gwiazd Fame MMA. Urodził się 11 maja 1996 roku (ma 27 lat). Dokładny wzrost tego zawodnika to 175 cm, a waga – około 80 kg.

Walka Natan Marcoń – Adrian “Polak” Polański odbędzie się w formule K1/MMA. Uważamy, że tutaj może dojść do wręcz błyskawicznej demolki! A skąd taka prognoza? Polak jest tutaj zdecydowanym faworytem. Ma po swojej stronie dużo argumentów, przede wszystkim w postaci znacznie większego doświadczenia. Mnóstwo osób typuje, że Polański to wygra w cuglach. Takim prognozom absolutnie nie można się dziwić.

Oczywiście jednocześnie padają liczne typy, że ten pojedynek nie zostanie rozstrzygnięty przez decyzję sędziowską. Wszystko wskazuje na to, że Adrian “Polak” Polański wygra przez nokaut! Powinien szybko przejść do ofensywy i rozprawić się z przeciwnikiem.

Przypomnijmy, że gala Fame: Reborn odbędzie się 9 grudnia 2023 roku. Emocji zabraknąć absolutnie nie powinno. Karta walk jest naprawdę imponująca, co jest niemal gwarantem solidnej porcji adrenaliny.

Natan Marcoń – Polak kurs na Natana Marconia

Kurs na zwycięstwo Natana Marconia jest bardzo wysoki. Wynosi on 5,75. To pokazuje, że Marcoń jest tutaj zdecydowanym underdogiem. Chyba mało kto liczy na to, że zdoła rozprawić się z “Polakiem”. Są na to nikłe szanse.

Natan Marcoń – Polak kurs na Adriana Polańskiego

Kurs na wygraną Polaka to z kolei 1,08. Uważamy, że ze spokojem wygra on tę walkę. Każdy inny wynik niż jego sukces będzie tutaj gigantyczną niespodzianką. Generalnie Natan Marcoń przez wielu ekspertów skazywany jest na pożarcie. Teoretycznie zanosi się na jednostronne starcie.

Najczęstsze pytania o Natan Marcoń – Polak

  • Kiedy Natan Marcoń – Polak?

Walka Natana Marconia z Polakiem odbędzie się 9 grudnia 2023 roku podczas gali Fame: Reborn. Początek około 23:20.

  • Jakie są na Natan Marcoń – Polak kursy?

Zdecydowany faworyt tej walki to Polak.

  • Gdzie znaleźć Natan Marcoń – Polak typy?

Typy na walkę Marcoń – Polak dostępne są na lubsport.pl.