Natan Marcoń – Szeliga kursy, typy, zakłady (Fame MMA 20)

Na rozpisce gali Fame MMA 20 znajduje się bardzo wiele interesujących nazwisk, które przyciągną masę fanów na trybuny. W tym artykule skupię się na tym żeby zaprezentować na walkę Natan Marcoń – Szeliga typy.

Natan Marcoń - Szeliga kursy

Wygrana Marconia

2.35

Obstaw tutaj

Wygrana Szeligi

1.48

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Natan Marcoń – Piotr Szeliga typy bukmacherskie (10.02.2024)

Cztery dni przed walentynkami, na gali Fame MMA 20 dojdzie do zaskakującej walki. Rękawice zmierzą ze sobą Piotr Szeliga oraz Natan Marcoń. Wydawać by się mogło, że Panowie znajdują się na dwóch osobnych biegunach jeśli chodzi o poziom sportowy. Mimo tego federacja zdecydowała się ich zestawić przeciwko sobie. Oto nasze typy na to interesujące starcie:

Powyższe typy bardzo mocno faworyzują Szeligę. Naszym zdaniem jest on bardzo dużym faworytem w starciu z Marconiem i kursy są niezrozumiałe. Spodziewamy się, że już w pierwszej rundzie będzie on w stanie ustrzelić rywala jednym ze swoich mocnych ciosów i zakończyć walkę, dlatego też nasze Natan Marcoń – Piotr Szeliga typy kierujemy zdecydowanie w stronę byłego hokeisty. Możliwy jest również scenariusz, w którym Natan odmówi walki pomiędzy rundami lub na starcie pojedynku zatem kurs na poniżej 1.5 rundy również wygląda bardzo zachęcająco.

Natan Marcoń - Szeliga typy

Natan Marcoń – Szeliga kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Faworytem bukmacherów we wspomnianej walce jest Piotr Szeliga. Kurs na zwycięstwo Szeliego wynosi jednak aż 1.48. Jest zatem bardzo zachęcający do grania go zarówno w combi jak i pewnie znajdą się gracze, którzy wezmą to w singlu. Przy nazwisku Natana znajdziemy kurs 2.35. Natan Marcoń – Szeliga kursy są dla nas tym bardziej niezrozumiałe, gdy weźmiemy pod uwagę formułę walki w jakiej będzie toczony pojedynek. Należy pamiętać, że walka odbędzie się w boksie, zatem w płaszczyźnie walki, w której najlepiej czuje się Szeli.

Spodziewamy się, że od pierwszego gongu, ruszy on zdecydowanie na swojego rywala i będzie wywierał presję, która będzie prowadzić do zadawania bardzo mocnych ciosów sierpowych. Marcoń dysponuje zdecydowanie lepszymi warunkami zatem czysto teoretycznie mógłby łatwo sobie poradzić z takim gameplanem, używając ciosów prostych i pracy no nogach. Problem jednak w tym, że jego umiejętności są na tyle niskie, że bardzo wątpliwe aby był w stanie to zrobić.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Cashback 200 PLN
  • ⭐ Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
  • ⭐ +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 28/02/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

W swoich poprzednich walkach wyglądał bardzo słabo bądź unikał w ogóle toczenia walki jak w przypadku rywalizacji z Załęckim. Dlatego również uważamy, że kurs na to że walka skończy się poniżej 1.5 rundy jest bardzo zachęcający. Wynosi on 2.33 a w naszej opinii Szeliga ustrzeli swojego rywala jednym z mocnych ciosów już w początkowej fazie walki. Dodatkowo, Natan może zrezygnować z walki, na przykład pomiędzy pierwszą a drugą rundą.