Nikita Magical – kim jest? Informacje o zawodniczce Clout MMA

Nikita Magical – kim jest? Informacje o zawodniczce Clout MMA

Organizacja Clout MMA ogłosiła nową twarz, którą będzie można zobaczyć w klatce na sierpniowej gali w Warszawie. Pewnie wielu z Was zastanawia się kim jest Nikita? Jest to osoba, która w polskim internecie pojawiła się bardzo niespodziewanie i szybko zrobiło się o niej głośno. Jej rozpoznawalność stała się na tyle duża, że nowopowstała organizacja MMA zdecydowała się na jej angaż choć nie ma związków ze sportami walki.

Kim jest Nikita Magical? Najważniejsze informacje

Rozpoznawalność w internecie przyniósł jej związek z byłym już partnerem – Danielem Magicalem. Wszyscy zapewne kojarzą tego patostreamera, który na nagraniach live z życia w swoim domu wybił się ponad przeciętność w sieci. Rozstanie było bardzo burzliwe i szeroko komentowanie w internecie. Po tej burzliwej przygodnie Nikita nie dała o sobie zapomnieć, ponieważ nawiązała kontakt z Amadeuszem Ferrarim. Roślik postanowił, że da dziewczynie szansę na powrót na właściwe tory w życiu. Zapewne pomimo tych informacji nadal pytacie kim jest Nikita Magical? Najprościej odpowiedzieć, że influencerką. W rzeczywistości nazywa się Nikola Biela i ma 19 lat.

Jej walka na inauguracyjnej gali Clout MMA będzie jej debiutem w sportach walki. Dotychczas nie miała przyjemności przekroczyć progów klatki. Mało tego, w sieci pojawia się sporo informacji na temat tego, że nie miała również okazji trenować sportów walki co zwiastuje że nie będziemy mieli do czynienia z wysokim poziomem sportowym. Nikita nie imponuje również warunkami fizycznymi. Mierzy raptem około 160cm wzrostu a jej zasięg rąk nie jest zbyt duży.

Clout MMA 1 darmowy zakład
Zarejestruj się z poniższego przycisku, potwierdź swoją tożsamość, a otrzymasz freebet 20 zł na start!

ODBIERZ BONUS

Biorąc to wszystko pod uwagę Clout MMA na pewno będzie musiało mocno postarać się aby wybrać dla niej odpowiednią przeciwniczkę. Pozostaje mieć nadzieję, że jej dobre relacje z Amadeuszem Roślikiem spowodują, że będzie w stanie sumiennie przygotowywać się do walki. Warto wspomnieć, że Ferrariego przygotowuje do walk trener Akademii Sportów Walki Wilanów – Mirosław Okniński, który jest legendą MMA. Być może on weźmie pod swoje skrzydła Nikitę Magical? Na pewno dowiemy się tego wkrótce.