Na jakich zasadach walczą Omielańczuk i Minda? Zasady walki

Na jakich zasadach walczą Omielańczuk i Minda? Zasady walki

Ależ będzie się działo, ależ to będzie zażarta rywalizacja! Kapitalnie zapowiada się konfrontacja Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą podczas Clout MMA 4. Jakie są zasady walki Omielańczuk – Minda?

Daniel Omielańczuk – Kamil Minda zasady walki

W trakcie starcia Daniela Omielańczuka z Kamilem Mindą obowiązywać będzie formuła Dirty Gloves Boxing. Co to oznacza?

  • zawodnicy zawalczą w najtwardszych rękawicach;
  • trzy rundy po trzy minuty;
  • zawodnik może oddawać ciosy nawet wtedy, gdy dojdzie do klinczu.

Jakie są zasady walki Omielańczuk – Minda?

Co to znaczy Dirty Gloves Boxing? Generalnie tutaj chodzi nade wszystko o to, że można uderzać w klinczu, ale i o to, że zawodnicy założą najtwardsze możliwe rękawicy. Szykuje się ostra jatka. Niewykluczone, że poleje się krew!

Przedstawiciele Clout MMA 4 bardzo hucznie zapowiadali tę walkę. “Trzymajcie się mocno! Potężne, sportowe zestawienie na gali CLOUT MMA 4. I to w nie byle jakiej formule. Przed rozstrzygnięciem największego konfliktu, OMIELAŃCZUK i MINDA przetestują najtwardsze rękawice w formule DIRTY GLOVES BOXING” – pisali w kontekście tegoż starcia.

Jednocześnie zaznaczano, że to będzie twarda bitka w stójce z udziałem dwóch znakomitych sportowców. Przypomniano, że były zawodnik KSW i UFC ostatnio pokonał Bad Boya, natomiast Minda po twardym boju z Labrygą musiał przełknąć gorycz porażki.

Gala Clout MMA 4 odbędzie się już 9 marca 2024 roku. To wydarzenie zostanie zorganizowane w łódzkiej Atlas Arenie. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 20:00. Bezpośrednia transmisja dostępna będzie na oficjalnej stronie internetowej Clout MMA.

Szykują się wielkie emocje! W walce wieczoru zmierzą się Lexy Chaplin i Marta Linkiewicz, zaś wcześniej zawalczą m.in. Marcin Najman i Jacek Murański czy Marianna Schreiber i Małgorzata Zwierzyńska.