Omielańczuk – Bad Boy Załęcki kursy i typy |Clout MMA 2

W main evencie gali Clout MMA 2 zobaczymy długo wyczekiwane starcie pomiędzy Danielem Omielańczukiem a Denisem Bad Boyem Załęckim. Poniżej przedstawimy Omielańczuk – Załęcki kursy wystawione przez bukmacherów oraz nasze typy na ten pojedynek.

Omielańczuk - Załęcki zakłady

Wygrana Omielańczuka

1.28

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Załęckiego

3.03

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Daniel Omielańczuk – Denis Bad Boy Załęcki typy i kursy (28.10.2023)

28 października 2023 roku w płockiej Orlenie Arenie odbędzie się druga edycja Clout MMA. Pierwsza gala rozpoczęła się od sporej wpadki organizatorów związanej z PPV, jednakże samo wydarzenie i pojedynki cieszyły się sporym zainteresowaniem i przyniosły ciekawe rozstrzygnięcie. Na drugiej gali poprzeczka powędrowała jeszcze wyżej.

Bohaterowie walki wieczoru bardzo długo nie mogli dogadać się co do formuły walki, jednakże finalnie stanęło na boksie w małych rękawicach. W MMA zdecydowanym faworytem byłby Daniel Omielańczuk. W przypadku boksu, szanse Załęckiego są większe jednakże nadal jest on sporym underdogiem w pojedynku. Odzwierciedlają to również Omielańczuk – Załęcki kursy zaproponowane przez bukmacherów. Znajdziecie je w tabeli powyżej.

Omielańczuk – Załęcki typy naszym okiem

Jak wspominaliśmy powyżej, faworytem bukmacherów jest Omielańczuk i nie ma się czemu dziwić. Jest on zawodnikiem zdecydowanie bardziej doświadczonym na polu profesjonalnych startów w sportach walki. Nawet pomimo upływającego czasu i zdecydowanego spadku formy byłego zawodnika KSW oraz UFC powinien on sobie poradzić z dużo młodszym rywalem. Nasze Omielańczuk – Załęcki typy również będzie kierowali w stronę weterana sportów walki.

Omielańczuk to zawodnik z olbrzymim bagażem doświadczenia. W trakcie swojej długiej kariery mierzył się w formule MMA z zawodnikami, którzy prezentowali zdecydowanie wyższy poziom sportowy niż Załęcki. Co prawda walka będzie toczona w boksie, jednakże stójka to ulubiona płaszczyzna walki zawodnika trenującego na co dzień w WCA, więc nie powinno to być dla niego żadnym problemem. Omielańczuk – Załęcki typy ekspertów również jednoznacznie optują za wygraną 41-latka.

Omielańczuk - Załęcki kursy

Omielańczuk – Bad Boy kurs na Daniela Omielańczuka

Polski weteran UFC jest zdecydowanym faworytem walki wieczoru Clout MMA 2. Kurs na jego wygraną wynosi raptem 1.25 i wydaje się idealnie odzwierciedlać jego szansę na zwycięstwo. Formuła walki w boksie nie jest dla Omielańczuka idealną, ponieważ ten na zasadach MMA byłby jeszcze większym faworytem. Jednakże nie powinno to być żadnym problemem. Dla Omielańczuka ważne jest, że walka nie będzie toczona w formule K1, ponieważ w ostatnich latach ma on spore problemy z kontuzjami. Często w jego walkach widzimy ochraniacze na kolana, które zwiastują że z ich kondycją nie jest idealnie. W samym boksie Omielańczuk jest zawodnikiem technicznie przyzwoitym, do tego dysponuje bardzo mocnym ciosem co powinno być w tej walce kluczowe i dać mu zwycięstwo przed czasem.

Omielańczuk – Bad Boy kurs na Denisa Załęckiego

Popularny Bad Boy jest sporym underdogiem w oczach bukmacherów. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 3.21 i w naszych oczach mógłby być nawet odrobinę wyższe. Największą szansą Załęckiego będzie ostra szarża w pierwszej rundzie. Nie ma on doświadczenia w walkach na pełnym dystansie, więc należy spodziewać się problemów kondycyjnych wraz z trwaniem pojedynków. Dodatkowo w ostatnich starciach miał on olbrzymie problemy z kontuzjami, musiał się wycofywać z walki ze względu na kontuzję kolana. Naszym zdaniem jeśli ktoś chce postawić na Załęckiego to warto zwrócić się w stronę opcji wygranej przed czasem bądź w 1. rundzie, gdy będą one już dostępne w ofercie bukmacherów. Kursy będą wyższe niż na samo zwycięstwo a trudno wyobrazić sobie inny scenariusz na zwycięstwo Załęckiego niż trafienie mocnym ciosem na początku walki, kiedy będzie jeszcze dynamiczny i eksplozywny.

Bonus na galę Clout MMA 2

Fortuna oferuje nowym graczom bardzo atrakcyjny bonus powitalny. Nowi użytkownicy mogą liczyć na 20zł za rejestrację oraz 3x zakład bez ryzyka na łączną kwotę 600zł. Pierwszy zakład bez ryzyka w momencie rejestracji jest wyceniony na kwotę 100zł, po 3 dniach otrzymamy kolejne 200zł a na koniec, po upływie 6 dni na naszym koncie pojawi się możliwość postawienia bez ryzyka za 300zł. Jest to bardzo atrakcyjna opcja dla osób, które chcą założyć konto na galę Clout MMA 2. Gdy dokonacie tego na tydzień przed galą, będziecie mieli do dyspozycji zakład bez ryzyka na kwotę aż 600zł!

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Najczęstsze pytania o Omielańczuk – Załęcki

  • Kiedy Omielańczuk – Załęcki?
    23 października 2023 roku.
  • Jakie są na Omielańczuk – Załęcki kursy?
    Faworytem jest Omielańczuk, kurs na jego wygraną to 1.25. Kurs na Załęckiego wynosi 3.21.
  • Gdzie znaleźć Omielańczuk – Załęcki typy?
    W artykule na naszej stronie.