Parnasse – Mircea typy i kursy bukmacherskie (KSW 93)

W Paryżu dojdzie do pierwszej gali organizacji KSW w kraju nad Sekwaną. Nic dziwnego, że federacja rzuca na szalę wszystko, co ma najlepszego pod kątem francuskiego kibica. W walce wieczoru zawalczy jeden z najlepszych zawodników MMA w tym kraju, Salahdine Parnasse. Będzie to walka o pas mistrzowski, w której podejmie Mołdawianina, Valeriu Mirceę. W tekście przedstawimy Wam nasze Parnasse – Mircea typy oraz poznacie również predykcje dotyczące tego jak powinna wyglądać ta bardzo ekscytująco zapowiadająco się walka.

Parnasse – Mircea typy bukmacherskie (06.04.2024)

Pojedynek będzie starcie o złoto wagi lekkiej KSW co jest stosunkowo istotne, ponieważ oznacza to że będzie to pojedynek na dystansie pięciorundowym. Jest to aspekt, który znacząco faworyzuje Parnasse'a, który dodatkowo będzie mógł liczyć na wsparcie lokalnej, żywiołowo reagującej publiczności. Pojedynek jest klasycznym starciem, w którym wszyscy wiedzą jaki będzie jego obraz. Mircea to zawodnik, który będzie polował w każdej sekundzie na cios kończący walkę. Natomiast czy mu się to uda?

Parnasse - Mircea typy

Naszym zdaniem nie. Nasze Parnasse – Mircea typy kierujemy bardzo zdecydowanie w stronę Francuza. Spodziewamy się, że aspekt kondycyjny będzie bardzo mocno po jego stronie co finalnie poskutkuje przejęciem sterów pojedynku do tego stopnia, że wszyscy zaczniemy odliczać czas do zakończenia walki przed czasem. O ile w początkowej fazie walki Francuz może mieć problemy z obaleniem swojego rywala, ponieważ Mircea jest bardzo mocny fizycznie, to w drugiej połowie starcie będzie o to łatwiej. Natomiast na ziemi przewaga grapplingowa na korzyść Parnasse'a będzie olbrzymie, spodziewamy się zatem, że uda mu się zakończyć walkę przed czasem, być może przez poddanie na co znajdziemy bardzo atrakcyjny kurs.

Parnasse – Mircea kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem walki wieczoru na paryskiej gali jest reprezentant gospodarzy. Wskazują na to Parnasse – Mircea kursy, które zaoferowali bukmacherzy na to starcie. Przy nazwisku Francuza znajdziemy kurs wynoszący skromne 1.18 co wskazuje, że jest on olbrzymim faworytem. W naszej opinii jest to kurs poprawnie wystawiony, nie ma tutaj mowy o żadnym value, zatem granie nie jest zbyt atrakcyjne. Warto natomiast skierować swój wzrok w stronę wygranej przed czasem. Tutaj przy nazwisku Salahdine'a znajdziemy mnożnik 1.65. I to jest już opcja bardzo kusząca. Z każdą sekundą przewaga Francuza powinna rosnąć a w konsekwencji przerodzić się w wygraną przed czasem. Jak wspomnieliśmy powyżej, spodziewamy się że w drugiej połowie pojedynku będzie on miał również łatwość walki w płaszczyźnie zapaśniczej co może przerodzić się w obalenia, które zaprowadzą go do zwycięstwa przed czasem. Kurs na zakończenie walki przez poddanie wynosi 2.50, mamy tutaj uwzględniony margines na wypadek, gdyby Mircea złapał gilotynę, którymi dysponuje bardzo mocnymi ze względu na sporą tężyznę fizyczną. No właśnie, czy warto w ogóle rozważać stawianie na Mołdawianina? W naszej opinii jedynie w przypadku wygranej przed czasem, zwłaszcza w 1 i 2 rundzie kiedy to będzie on świeży i najgroźniejszy dla gospodarza.