Pasha – Dubiel kursy, typy i zakłady High League 6

Podczas High League 6 dojdzie do hitowego pojedynku Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski vs Marcin Dubiel. Kursy i typy na tę walkę znajdziesz poniżej. Sprawdź nasze analizy i obstawiaj celnie!

Pasha – Dubiel kursy na walkę

Wystawione przez bukmacherów na walkę Pasha vs Dubiel kursy wyraźnie faworyzują Jarząbkowskiego. Zresztą spójrz sam poniżej.

Pasha – Dubiel typy i analiza walki

Spoglądając na Pasha – Dubiel kursy widzimy, że wyraźnym faworytem jest Jarosław Jarząbkowski. To legenda polskiej sceny esportowej i jeden z najlepszych naszych zawodników w historii Counter-Strike. Udanie wszedł do świata walk, w debiucie, w walce bokserskiej w małych rękawicach, nokautując Owcę z Warszawskiego Koksa. Ta walka, która odbyła się na High League 2, została uznana walką 2022 roku w tejże organizacji. Taki sam tytuł przypadł walce jego rywala. Marcin Dubiel w pojedynku bez limitu pokonał Kacpra Blonskiego.

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych. Obstawiaj High League 6 lub dowolne inne zakłady!

Co ciekawe, to Marcin Dubiel ma większe doświadczenie. Stoczył osiem walk, z których wygrał sześć. Jak jednak pokazują na pashaBiceps vs Marcin Dubiel kursy, faworytem jest ten pierwszy. Od lat Pasha prowadzi bowiem sportowy tryb życia, znany jest z kapitalnej kondycji, a w walce z Owcą pokazał nokautujący cios. I tego ostatniego przede wszystkim może brakować Dubielowi.

Jakie są nasze na Pasha – Dubiel typy? Uważamy, że walka, która odbędzie się na zasadach mma nie wyjdzie poza dwie pierwsze rundy. Zakończy się wygraną przed czasem w wykonaniu pashyBicepsa. Warto dodać, że pojedynek został zakontraktowany na trzy rundy po trzy minuty. Limit wagowy to 79,5 kilograma. Dubiel swoich szans może poszukać w parterze, ale wydaje się, że Jarząbkowski jest na tyle silnym i inteligentnym zawodnikiem, że i w tej płaszczyźnie, pomimo debiutu powinien sobie poradzić na High League 6. Kursy bukmacherów także to sugerują.

pasha - dubiel

Pasha – Dubiel kiedy walka na High League 6?

Walka, jak już wiesz, odbędzie się podczas High League 6. Pasha – Dubiel już 18 marca 2023 roku w katowickim Spodku.

Kursy High League 6

Zobacz kursy na wszystkie walki High League 6. Typy można obstawić w zakładach bukmacherskich Fortuna.

High League 6 kursy i zakłady 1 2

pashaBiceps vs Marcin Dubiel

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Lexy Chaplin vs Paulina Hornik

1.12

OBSTAW TUTAJ

4.58

OBSTAW TUTAJ

Szalony Reporter vs Michał Cichy

2.70

OBSTAW TUTAJ

1.35

OBSTAW TUTAJ

Denis Załęcki vs Tybori

1.55

OBSTAW TUTAJ

2.15

OBSTAW TUTAJ

Konrad Karwat vs Denis Labryga

3.60

OBSTAW TUTAJ

1.20

OBSTAW TUTAJ

Don Diego Kubiszyn vs Dawid Crazy Załęcki

1.22

OBSTAW TUTAJ

3.43

OBSTAW TUTAJ

Marcin Najman vs Paweł Prezes Fen Jóźwiak

2.00

OBSTAW TUTAJ

1.65

OBSTAW TUTAJ

Daro Lew vs Ludwiczek

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Roger Salla vs Mateusz Haribo Gąsiewski

1.27

OBSTAW TUTAJ

3.09

OBSTAW TUTAJ