Pasternak – Norman Parke typy i kursy (Fame MMA 20)

Federacja Fame MMA przez lata przyzwyczaiła swoich kibiców do organizowania walk, które z definicja są freak fightami. Jednakże w ostatnich latach zmieniło się to i coraz częściej rozpiski są uświetniane występami zawodników, którzy mają za sobą przeszłość sportową. Dokładnie tak jest również w przypadku gali w Tauron Arenie. Zobaczymy podczas niej starcie Wampira Pasternaka z Normanem Parke. W artykule przedstawiam Pasternak – Norman Parke typy, kursy oraz analizę pojedynku.

Norman Parke - Pasternak kursy

Wygrana Pasternaka

1.98

Obstaw tutaj

Wygrana Parke'a

1.69

Obstaw tutaj

Więcej kursów na walkę

Wejdź na stronę

Michał Pasternak – Norman Parke typy bukmacherskie (10.02.2024)

Pojedynek ten będzie niewątpliwie walką, w której zobaczymy dwóch zawodników, którzy reprezentują najwyższy poziom sportowy ze wszystkich fighterów, którzy uświetnią galę Fame MMA 20. Starcie Parke'a z Pasternakiem jest bardzo ciekawe pod kilkoma względami. Obaj zawodnicy to fighterzy, którzy dobrze czują się w każdej płaszczyźnie walki co sprawia, że będzie interesująco w każdym momencie. Dodatkowo sporą zagwozdką może być różnica kilogramów pomiędzy oboma Panami.

Faworytem bukmacherów jest Norman Parke, zapewne spory udział ma przy tym fakt, że Irlandczyk z północy jest dużo bardziej znany kibicom a Ci często sugerują się sercem w swoich typowaniach. W naszej opinii to Wampir ma większe szanse niż wskazują na to bukmacherzy i dlatego też nasze Wampir – Norman Parke typy kierujemy w jego stronę. Dodatkowo spodziewamy się, że będzie to bliska walka, która zakończy się decyzją sędziów.

Norman Parke - Pasternak typy

Pasternak – Parke kursy bukmacherskie (Fame MMA 20)

Faworytem bukmacherów jest Irlandczyk z północy. Przy nazwisku Parke'a znajdziemy kurs 1.69. Idealnie pokazuje on jak bliskie powinno być starcie w krakowskiej Tauron Arenie. Mimo wszystko, uważamy że Michał Pasternak – Norman Parke kursy są wystawione przez analityków z uwzględnieniem nie tylko szans sportowych ale również popularności. Jest to bardzo często spotykane u bukmacherów, kiedy zaniżają oni kursy na zawodnika, na którego oczekują większego obrotu. Podobnie wydaje się być w tym przypadku.

Naszym zdaniem Pasternak powinien być niewielkim faworytem i niewątpliwie warto na niego postawić w momencie kiedy jest underdogiem. Pasternak to zawodnik, który ma za sobą występy dla wielu bardzo znanych na świecie organizacji, warto tutaj wspomnieć między innymi One Championship. Należy również pamiętać, że jest to zawodnik, który w trakcie swojej kariery walczył w kategorii półciężkiej zatem będzie miał olbrzymią przewagę kilogramów oraz warunków fizycznych nad swoim rywalem. Parke na wysokim poziomie walczył najwyżej w kategorii półśredniej a to jest aż 15 kilogramów różnicy. Obaj Panowie to zawodnicy, którzy prezentują podobny styl walki. Są agresywni i nie odpuszczają rywalowi nawet centymetra w klatce.

Czy wiesz, że galę Fame MMA 20 możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 14/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Ponadto trudno szukać luk w ich oktagonowej grze. Cechują się wysokimi umiejętnościami w każdej płaszczyźnie walki. Biorąc pod uwagę te wszystkie rzeczy, o których wspomnieliśmy w analizie, spodziewamy się, że po bardzo bliskiej walce to Michał Pasternak zostanie ogłoszony zwycięzcą pojedynku na kartach punktowych. Kurs na to, że walka zakończy się na pełnym dystansie wynosi 1.30 i wydaje się być dobrym kursem do dorzucenia w zakładach akumulacyjnych.