Paulina Kozłowska kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Paulina Kozłowska kim jest? Wiek, informacje, wzrost, rodzina

Na karcie walk Fame MMA 20 pojawiło się między innymi starcie debiutantek. Chodzi o konfrontację Pauliny Kozłowskiej i Marty “Murcix” Błoch. Kim jest Paulina Kozłowska?

Kim jest Paulina Kozłowska? Wiek, informacje, rodzina i ciekawostki

Nie wiecie Paulina Kozłowska kim jest? Żaden problem, zaraz to wyjaśnimy. Przede wszystkim to była dziewczyna Mini Majka. Właśnie związek z jednym z członków Ekipy Friza poskutkował tym, że Paulina zyskała niemałą popularność. Obecnie Kozłowska rozwija swoje media społecznościowe, a poza tym prowadzi firmę zajmującą się makijażem.

Jeżeli chodzi o Paulina Kozłowska rodzina, to tutaj nie wiemy zbyt wiele. O jej życiu prywatnym mówiło się bowiem praktycznie wyłącznie pod kątem relacji z Mini Majkiem.

Czy wiesz, że galę Fame MMA możesz obstawiać z cashbackiem 200 zł od Betclic? W przypadku nietrafienia swojego zakładu otrzymasz zwrot do 200 zł. Podaj kod BETPLMAX przy rejestracji.

5 rating
Betclic Kod Promocyjny
Zakład bez ryzyka 100% do 50 PLN
  • ⭐ Gra bez podatku - Bez limitu
  • ⭐ Forma zwrotu - freebet do 50 zł
Terms & Conditions

Obowiązuje regulamin | 18+ | Graj odpowiedzialnie

BETPLMAX
Kopiuj
Sprawdzone 17/07/2024
95 razy użyty w tym tygodniu
Zarejestruj się

Przy okazji konferencji przed walką na Fame MMA Paulina Kozłowska udzieliła wywiadu, w trakcie którego ujawniła, co najmocniej pociągało ją w byłym już partnerze.

Ja Majkela poznałam ogólnie jak miałam 19 lat i urzekło mnie to w nim, że żaden chłopak nie traktował mnie tak dobrze w tym momencie jak Majkel. I po prostu… No, bardzo dobrze wspominam nasze początki i tak się w nim zakochałam – mówiła Paulina Kozłowska.

Paulina Kozłowska wiek to 22 lata. Urodziła się 6 stycznia 2022 roku. Ma około 165 cm wzrostu. Trudno powiedzieć, ile dokładnie waży Kozłowska. Można jednak spekulować, że jest to około 60 kilogramów.

A w jakiej formule odbędzie się jej pojedynek podczas gali Fame MMA 20? Wiadomo już, że 22-latka przystąpi do rywalizacji w formule K-1 w małych rękawicach. Jej pojedynek z Murcix na pewno wywoła bardzo dużo emocji. Przypomnijmy, że Błoch również była uczestniczką projektu Friza. Dziewczyny zatem znają się dość dobrze.