Paweł Jóźwiak – Jacek Murański typy i kursy | Prime MMA 7

W main evencie gali Prime MMA 7 dojdzie do rewanżowej konfrontacji Paweł Jóźwiak – Jacek Murański. Typy i kursy zamieściłem w tekście.

Jóźwiak vs Murański zakłady

Wygrana Jóźwiaka

1.23

OBSTAW TUTAJ

Wygrana Murańskiego

3.35

OBSTAW TUTAJ

Więcej kursów na walkę

WEJDŹ NA STRONĘ

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański typy bukmacherskie (13.01.2024)

Na main-event gali Prime MMA 7 nie można spojrzeć inaczej, niż przez pryzmat ostatnich pojedynków Prezesa FEN i Starego Murana oraz oczywiście także ich poprzedniego starcia. Wówczas lepszy okazał się Paweł Jóźwiak. Uważam, że to właśnie Prezes FEN jest faworytem. W ostatnim czasie pokazywał się z lepszej strony od Murana. Co prawda Jacek Murański wygrał ze Starym Wiewiórem, ale nie ma się co oszukiwać, ten był absolutnym laikiem i nie dość, że nie ogarnął fizycznie, to nie dojechała też głowa. To zwycięstwo nie jest więc dla mnie żadnym wyznacznikiem formy Murańskiego. Sam Stary Muran zapowiada wiele przed walką, ale jak do tej pory się to kończyło każdy wie. Nie uważam, żeby Jóźwiak czy Murański byli super fighterami, więc raczej nie nastawiajcie się na sportowe widowisko, a szamotanie i chaos. Wygra zapewne ten, który zostawi więcej serducha, pokaże charakter i kondycję. Profil i umiejętności zawodników (nie będę złośliwy, że ich brak), wskazują , że wszystko może się skończyć w poniżej 2,5 rundy. I takie też są moje na walkę Jóźwiak – Murański typy. Bukmacher Fortuna przygotował dość interesujące kursy, które wynoszą powyżej 2.00. Szczegóły poniżej.

Jóźwiak – Murański kursy bukmacherskie

Kto wygra walkę Prezes FEN – Jacek Murański? Zdaniem bukmacherów, to właśnie pierwszy z nich, a więc Paweł Jóźwiak jest wyraźnym faworytem starcia. Pokazują to kursy bukmacherskie. W momencie tworzenia tego tekstu przeze mnie kurs na Pawła Jóźwiaka wynosił zaledwie 1.23. Zwycięstwo Jacka Murańskiego zostało wycenione prawie trzykrotnie wyżej, bowiem kurs to 3.35. Oczywiście na walkę Jóźwiak – Murański kursy mogą się jeszcze pozmieniać, a wszystko zależne jest też między innymi od tego, jak obstawiają gracze Fortuny.

Paweł Jóźwiak - Jacek Murański typy

Odbierz bonus na galę Prime MMA 7 – darmowy zakład od Fortuny

Jeżeli spodobały Ci się moje na walkę Jóźwiak – Murański typy i chcesz obstawiać, taką możliwość znajdziesz we Fortunie. Dodatkowo, po kliknięciu w poniższy link, otrzymasz darmowy zakład o wartości 20 złotych, a Twoje trzy pierwsze zakłady zostaną ubezpieczone do kwoty 100 złotych każdy. Jeżeli się pomylisz, otrzymasz zwrot gotówki.

Fortuna freebet
Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Sprawdź typy na pozostałe walki Prime MMA 7

Przygotowałem także typy na inne, ciekawe walki, które odbędą się podczas sobotniej gali Prime MMA 7 (13.01.2024). Kliknij na wybraną z nich, aby podejrzeć moje analizy.