Polak – Tańcula kursy i typy (Fame Friday Arena 2)

W jednym z ciekawszych pojedynków gali Fame Friday Arena 2 dojdzie do starcia Adriana Polaka z Arkadiuszem Tańculą. Wystawione na walkę Polak – Tańcula kursy i typy faworyzują tego drugiego. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się już w piątek 29 września. 

Polak vs Tańcula zakłady

Wygrana Polaka

2.35

Wygrana Tańculi

1.48

Więcej kursów na walkę

Adrian “Polak” Polański – Arkadiusz Tańcula typy i kursy bukmacherskie (29.09.2023)

Ta walka elektryzuje kibiców Fame MMA. Zwłaszcza, że naprzeciw siebie staną zawodnicy, którzy wygrali swoje ostatnie pojedynki. Tańcula pokonał Ferrariego, a Polak wygrał z Patrykiem Domke. Co ciekawe, Polak wcześniej także wygrał z Ferrarim, a więc można delikatnie nadinterpetować ich starcie, że eliminatorem do tego pojedynku było właśnie pokonanie Roślika. To oczywiście żart. Jednak żartem nie będzie to, co wydarzy się 29 września w klatce. Na starcie Polak – Tańcula typy, które przeanalizowaliśmy znajdziesz w dalszej części tekstu. Zapoznaj się z nimi jeżeli chcesz obstawiać walkę.

Polak - TAńcula typy

Polak – Tańcula typy na Fame Friday Arena 2

Uważamy, że ten pojedynek może być niezwykle elektryzujący. Stąd nasze Polak – Tańcula typy na to, że walka potrwa na pełnym dystansie rundowym. Właśnie w taki sposób kończyły się trzy ostatnie pojedynku Adriana Polańskiego i Arkadiusza Tańculi, z których obaj wygrali po dwa. Zastanawiając się, kto może wygrać tę walkę, stawiamy na Arkadiusza Tańculę. Popularny “Aroy” pokazał, że jest piekielnie mocny psychicznie. Nie złamał go nawet Ferrari, który wyciągał wiele brudów z życia prywatnego. Pomimo tego Tańcula był bardzo sfokusowany na walkę i metodycznie robił swoje. Polak jest zawodnikiem, który walczy nieco agresywniej, ale też momentami chaotyczniej. Umiejętności mają podobne i wydaje się, że o wszystkim zadecyduje chłodna głowa Tańculi. Tańcula ma też przewagę zasięgu rąk. Mowa tutaj aż o 15 centymetrach, więc w stójce będzie mógł rozbijać swojego rywala, umiejętnie walcząc z dystansu. Polak jeszcze nigdy nie wygral przez poddanie, więc tutaj Tańcula raczej nie ma się czego obawiać. Zwłaszcza, że w parterze umie zarówno grę defensywną, jak i ofensywną.

Polak – Tańcula kurs na Polaka

Poznałeś nasze na pojedynek Polak – Tańcula typy. Otóż kursy bukmacherskie na wygraną Polaka to 2.35. Polański jest underdogiem, ale nie aż takim, żeby bukmacherzy zdecydowanie odbierali mu szansę. Warto wskazać, że Polak będzie niesiony serią dwóch zwycięstw – nad Patrykiem Domkiem oraz Amadeuszem Ferrarim Roślikiem.

Polak – Tańcula kurs na Tańculę

Przed walką Polak – Tańcula kursy, podobnie jak nasze typy, faworyzują Arkadiusza Tańculę. Mnożnik na wygraną Aroya to 1.48. Bukmacherzy mają zapewne na uwadze jego przygotowanie fizyczne, chłodną głowę z umiejętnościami kalkulacji oraz wszechstronność. Aroy pokazał w walce z Ferrarim, że jest niezmordowany.

Fame MMA Friday Arena 2 kursy bukmacherskie

Przygotowałeś na Fame MMA Friday Arena 2 typy? Możesz je wykorzystać w Betclic. Oto kursy na wszystkie walki:

Fame Friday Arena 2 kursy
1
2

Jóźwiak vs Boxdel

3.95

1.18

Lisek vs Daro Lew

1.15

4.35

Rafonix vs Xayoo

5.75

1.08

Polak vs Tańcula

2.35

1.48

Zobacz pozostałe kursy

Najczęściej zadawane pytania o Fame MMA Friday Arena 2

  • Kiedy walka Polak – Tańcula?

Walka Polaka z Tańculą została zaplanowana na 29 września 2023 roku podczas gali Fame Friday Arena 2.

  • Jakie są na Polak – Tańcula kursy?

Kursy bukmacherskie wskazują na wygraną Arkadiusza Tańculi (1.48). Nikt jednak nie odbiera szans Adrianowi Polakowi (2.35)

  • Gdzie znaleźć na walkę Polak – Tańcula typy?

Na walkę Polak – Tańcula typy i szerokie analizy dostępne są w naszym tekście.