Potężny Tłumacz – kim jest Michał Waleszczyński? Wiek, czym się zajmuje

Potężny Tłumacz – kim jest Michał Waleszczyński? Wiek, czym się zajmuje

Zastanawiasz się kim jest Michał Waleszczyński, znany w organizacji Clout MMA jako Potężny Tłumacz? Wszelkie informacje, w tym wiek i czym się zajmuje, znajdziesz poniżej.

Kim jest Michał Waleszczyński? Ile lat ma Potężny Tłumacz?

Potężny Tłumacz, bowiem pod takim pseudonimem pojawił się Michał Waleszczyński na karcie walk Clout MMA 1 to osoba związana z polskim kinem. Dla Waleszczyńskiego będzie to debiut w klatce mma, w zastępstwie za Jarka Ninję. Od razu czeka go mocne wyzwanie, bowiem zmierzy się z silnym Konradem Karwatem. Kim jest Potężny Tłumacz ile ma lat?

Michał Waleszczyński, bowiem cały czas o nim mowa, to aktor, który występował w takich serialach, jak miedzy innymi Detekywy w Akcji czy Pitbull. Znany jest też z takich produkcji filmowych, jak Proceder, Asymetria czy Borys. Potężny Tłumacz nie walczył jeszcze nigdy w klatce, a fani Clout MMA mogli podziwiać jego perfekcyjny angielski, z amerykańskim luzem i akcentem podczas konferencji prasowych, kiedy to wcielał się w rolę tłumacza Jaya Silvy. Teraz Potężny Tłumacz staje przed poważnym wyzwaniem, do którego przygotowywał się jedynie 2 dni.

Wiesz czym zajmuje się Potężny Tłumacz. Ile ma lat Michał Waleszczyński? Urodził się 29 sierpnia 1988, a więc ma 34 lata. Mierzy 191 cm, co może mu pomóc w walce przeciwko Karwatowi. Czy zdoła jednak zniwelować przewagę doświadczenia i umiejętności po stronie rywala? Przekonamy się 5 sierpnia na Torwarze.