Prime MMA 3 typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Już w tę sobotę, 1 października gala Prime Show MMA 3. Ciężko opisać emocje, które jej towarzyszą. Jednym słowem: będzie się działo. To dobra okazja, żeby sprawdzić na Prime MMA 3 typy i kursy na walki. Kto jest faworytem, kto underdogiem? Sprawdź, jeżeli zamierzasz postawić zakłady.

Prime MMA 3 typy i kursy bukmacherskie

Na sam początek, sprawdźmy, jak wyglądają na Prime MMA 3 kursy u bukmachera Fortuna, który jest oficjalnym partnerem wydarzenia. Zakłady na Prime Show MMA można stawiać jedynie w tym miejscu, a podany przy rejestracji Fortuna kod promocyjny pozwoli Ci odebrać 830 złotych bonusów, w tym 30 zł freebetów.

Prime MMA 3 karta walk Zwycięstwo 1 Zwycięstwo 2

Bagietka vs Robalini

1.10

OBSTAW TUTAJ

5.27

OBSTAW TUTAJ

Dagmara Szewczyk vs Dominika Rybak

4.51

OBSTAW TUTAJ

1.14

OBSTAW TUTAJ

Maluba vs Wiola Kotelecka

2.00

OBSTAW TUTAJ

1.68

OBSTAW TUTAJ

Adrian Cios vs Michał Cichy

1.28

OBSTAW TUTAJ

3.15

OBSTAW TUTAJ

Pysia vs Paulina Hornik

1.70

OBSTAW TUTAJ

1.96

OBSTAW TUTAJ

Kajmano vs Tarzan

1.12

OBSTAW TUTAJ

4.85

OBSTAW TUTAJ

Vandal vs Tomasz Olejnik

1.10

OBSTAW TUTAJ

5.27

OBSTAW TUTAJ

Maciej Rataj vs Ztrolowany

2.25

OBSTAW TUTAJ

1.53

OBSTAW TUTAJ

Kamerzysta vs Kuba Lasik

1.15

OBSTAW TUTAJ

4.36

OBSTAW TUTAJ

Piotr Pająk vs Daniel Rutkowski

5.27

OBSTAW TUTAJ

1.10

OBSTAW TUTAJ

Jan Kempisty vs Maciej Big Jack Jarema

1.65

OBSTAW TUTAJ

2.03

OBSTAW TUTAJ

Kuba Kubaoxo Armada vs McKsiąże

1.40

OBSTAW TUTAJ

2.60

OBSTAW TUTAJ

Wiesz już kim są faworyci bukmachera na Prime Show MMA 3. Jak wyglądają nasze typy? Zapraszamy do analizy trzech, najbardziej interesujących w naszych oczach walk.

Piotr Pająk vs Daniel Rutek Rutkowski – kursy i typy

W najbardziej profesjonalnej walce podczas Prime Show MMA 3 zmierzą się Piotr Pająk i Daniel Rutek Rutkowski. Pierwszy z nich to specjalista od boksu tajskiego, a drugi, jest cenionym zawodnikiem mma. Rutkowskiego znamy między innymi z klatki KSW, gdzie stoczył wygraną walkę na gali oznaczonej numerem 73.

Zapewne, kiedy walka toczyłaby się na zasadach mma, nikt nie miałby wątpliwości, stawiając na Prime MMA 3 typy na wygraną Rutka. Będzie to jednak pojedynek bokserski. Kto wygra? Uważamy, że Daniel Rutek Rutkowski. W swojej karierze kilka razy kończył walki mma ciosami, więc jeżeli kurs 1.10 na zwycięstwo Rutka jest za niski, można pokusić się zagrać po kursie 2.50 na to, że wygra przed czasem.

Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak vs Kuba Lasik – kursy i typy

Wszyscy czekali na walkę Kamerzysty z Kossakowskim, ale ten drugi wypadł z karty i w to miejsce pojawi się walka w… budce telefonicznej. No rules i no time limit to wydarzenie, które przyciąga uwagę. Kamerzysta vs Kuba Lasik? Który z nich wyjdzie zwycięsko? Analizując poprzednią walkę, zarówno Kamerzysty, jak i Lasika, stawiamy na Prime MMA 3 typy na tego pierwszego, a więc na faworyta.

Kamerzysta błyskawicznie w kilkanaście sekund znokautował Rafonixa, a Kuba Lasik przegrał swoje dotychczas dwie stoczone walki. Najpierw 1vs1 z Pawłem Szulcem, a następnie walcząc w parze z Rafałem Pazikiem, przegrał walkę 2vs1 z Alanem Kwiecińskim.

Uważamy, że Kamerzysta ruszy od razu na swojego rywala i będzie to kwestia maksymalnie minuty, może dwóch. To potwierdzają na Prime MMA 3 kursy, ale też i nasze prognozy.

Michał Bagietka Gorzelańczyk vs Patryk Robalini Śliwa – kursy i typy

Poczas, kiedy Bagietka to zawodnik, trenujący na macie od dłuższego czasu, Robalini jest wielką niewiadomą. Bagietka pokazał, że potrafi zakładać techniki kończące i jest zdecydowanym faworytem. Owszem, Robalini ma lepsze warunki fizyczne, ale uważamy, że doświadczenie i umiejętności będą w tej walce przemawiały za szybką i pewną wygraną Bagietki. Stawiamy na koniec pojedynku już w pierwszej rundzie. Można też rozważyć na Prime MMA 3 zakłady na sposób rozstrzygnięcia walki: nokaut lub przez poddanie.

prime mma 3 typy

Kto walczy na Prime MMA 3? Karta walk

Zobacz, jak wygląda karta walk Prime MMA 3. Oto kompletna lista, wraz z pojedynkiem wieczoru Martyna Pysia Zbirańska vs Paulina Hornik. Na wstępie tekstu zobaczysz wszystkie na Prime MMA 3 kursy.

 • Łukasz Kamerzysta Wawrzyniak – Kuba Lasik
 • Michał Bagietka Gorzelanczyk – Patryk Robalini Śliwa
 • Michał Cichy – Adrian Cios
 • Mikołaj Vandal Rdzanek – Tomek Olejnik
 • Sebastian Ztrolowany Nowak – Maciej Rataj
 • Mateusz Tarzan Leśniak – Kacper KaJMaNo Kabara
 • Piotr Pająk – Daniel Rutkowski
 • Martyna Pysia Zbirańska – Paulina Hornik
 • Dagmara Szewczyk – Dominika Rybak
 • Wiola Kotelecka – Magdalena Maluba Lubacz
 • Jan Kempisty – Maciej Big Jack Jarema
 • Kuba Kubaoxo Armada – McKsiąże

Organizatorzy odkryli już karty, jeśli chodzi o Prime MMA 4, na którym walczy między innymi Don Kasjo vs Popek.

Kiedy Prime MMA 3? O której? Gdzie?

Gala już w sobotę, 1 października 2022 roku, od godziny 2:00. Gdzie Prime MMA 3? W Radomiu.

Gdzie oglądać Prime MMA 3? Live stream online i PPV

O tym, gdzie oglądać Prime MMA 3 i czy będzie darmowy live stream online, dowiesz się z naszego tekstu, poświęconego transmisji.