Prime MMA 6 kursy, typy i zakłady na galę (21.10.2023)

Czas na kolejną galę Prime Show MMA. Odbędzie się ona 21 października 2023 roku w Arenie Toruń. Chcesz poznać na Prime MMA 6 typy? Kursy wskazują faworytów, ale jak wiadomo, nie zawsze oni wygrywają. Zwłaszcza, jeżeli dochodzi do walk freaków. 

Prime MMA 6 zakłady
1
2

Don Kasjo vs Księżniczka

1.80

OBSTAW TUTAJ

1.80

OBSTAW TUTAJ

Muran vs Stary Wiewiór

1.25

OBSTAW TUTAJ

3.21

OBSTAW TUTAJ

Tarzan vs Soroko

1.22

OBSTAW TUTAJ

3.43

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki 

WEJDŹ NA STRONĘ

Zo

Prime MMA 6 kursy i typy bukmacherskie (21.10.2023)

Powyżej prezentujemy Wam tabelę, która zawiera aktualne wyceny szans poszczególnych zawodników na zwycięstwa w swoich pojedynkach. Pamiętajcie, że Prime MMA 6 kursy mogą się zmienić w zależności od tego, co wydarzy się na rynku bliżej gali bądź informacji odnośnie formy poszczególnych zawodników, chociażby po ważeniu. Na rozpisce znajdziemy głównie wielu faworytów, którzy na papierze nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem w swoich walkach. Czy faktycznie tak będzie? Przekonamy się już 21 października 2023 roku.

Prime MMA 6 typy bukmacherskie naszym okiem

W związku z tym, że bukmacherzy praktycznie w każdej walce znaleźli sporego faworyta, występuje dosyć spora różnica kursowa pomiędzy zawodnikami. Oznacza to, że swoją szansę znajdą tutaj zarówno miłośnicy zakładów kombinacyjnych z niskimi kursami a jak i poszukiwacze underdogi. Nasze Prime MMA 6 typowanie skupi się głównie na tej pierwszej opcji, oto nasze propozycje:

Grzegorz Szuli Szulakowski vs Rafał Jackiewicz: typy i kursy na Prime MMA 6

Obaj panowie mają za sobą sporą przeszłość w profesjonalnych sportach walki. Rafał Jackiewicz to zawodnik, który uchodził za uznanego boksera, jednego z najlepszych w swojej kategorii wagowej w Europie. Nie ukrywał jednak nigdy tego, że boks jest dla niego jedynie pracą co spowodowało, że po latach będzie zapamiętany głównie jako journeyman, który jeździł po całym świecie żeby nabijać rekordy przeciwnikom. Nawet pomimo tego, na pewno wielu kibiców będzie pamiętało go z zawodowych ringów z sukcesów. Dużo mniejszymi osiągnięciami może pochwalić się Szulakowski na arenie MMA. Pomimo tego, zdecydowanie nasze Prime MMA 6 typy kierujemy w stronę Szuliego, który powinien bez najmniejszych problemów poradzić sobie z dużo starszym rywalem, nie będącym cały czas w treningu, do tego mającym dużo mniejsze doświadczenie i umiejętności w MMA.

Prime MMA 6 typy

Michał Bagieta 2.0 Gorzelańczyk vs Tomasz Olejnik: typy i kursy na Prime MMA 6

Popularny Bagieta nie miał ostatnio zbyt dobrego okresu. Po porażce w 1. rundzie z rąk Łukasza Wawrzyniaka jego przyszłość w świecie freaków stanęła pod znakiem zapytania. Wiele osób sugerowało, że pewny siebie Gorzelańczyk nie poradzi sobie z tą porażką i nie wróci na zwycięskie tory. Nic bardziej mylnego, na gali Prime MMA 5 pokonał on zdecydowanie Jasia Kapelę. Gorzelańczyk zapowiada, że na najbliższej gali zobaczymy jego wersję 2.0 co sugeruje nawet zmiana pseudonimu. Prime MMA 6 kursy bardzo mocno faworyzują Bagietę i nie ma się czemu dziwić. Jego rywalem jest Tomasz Olejnik, zawodnik bardzo słaby, który nie zapisał się niczym ciekawym na arenie freak fightów w Polsce. Ma za sobą 4 walki w klatkach, z których udało mu się wygrać jedynie jedną.

Patrycja Izydorczyk vs Aleksandra Ms. Danielka Daniel: typy i kursy na Prime MMA 6

Izydorczyk to zawodniczka, która dotychczas nie miała okazji zadebiutować w MMA. Nie oznacza to jednak, że nie miała związku z tym sportem walki. Miała i to dosłownie. Przez długi czas była kojarzona z bliskiej znajomości z jednym z włodarzy Fame MMA. Do tego sporej popularności przysporzył jej występ w programie Love Island. Debiutantka do swojej walki przygotowuje się w klubie Ankos MMA a zatem można zakładać, że nie będzie prezentowała poziomu kompletnej nowicjuszki. Mimo wszystko, jej rywalka, Aleksandra Daniel ma za sobą doświadczenie jeśli chodzi o występy freakowe. Ms. Danielka stoczyła dwie walki na galach bokserskich Kingpyn, które na pewno pozwoliły jej obeznać się z presją jaka wiąże się z występem przed tysiacami kibiców. Stąd też nasze Prime MMA 6 typowanie zakłada jej wygraną, choć trzeba przyznać że nie jest to typ za który dalibyśmy uciąć sobie rękę.

Kasjusz Don Kasjo Życiński vs Paweł Księżniczka Tyburski: typy i kursy na Prime MMA 6

Na koniec weźmiemy na tapet walkę wieczoru nadchodzącej gali Prime. Trudno wskazać tutaj jednoznacznie faworyta tego pojedynku, jednakże nasze Prime MMA 6 typy zakładają wygraną Kasjusza Życińskiego. Pomimo przegranej w swojej ostatniej walce przeciwko Dominikowi Zadorze to w swoich ostatnich starciach mierzył się on z pełnoprawnymi zawodnikami MMA. Tymczasem jego rywal, ma dużo mniej okazałe resume jeśli chodzi o rywali. Dodatkowo Don Kasjo to zawodnik, który ma za sobą wiele lat treningów amatorskich i powinien po prostu to pokazać, w płaszczyźnie bokserskiej gdzie będzie toczył się ten pojedynek.

Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

Prime MMA 6 – kiedy i gdzie najbliższa gala?

 • Prime MMA 6 kiedy? 21 października 2023 roku.
 • Prime MMA 6 gdzie? W Arenie Toruń.

Kto walczy na Prime MMA 6? Karta walk

Najbliższa gala zapowiada się bardzo interesująco pod kątem nazwisk, które będziemy mogli podziwiać w klatce. Próg okrągłej klatki przekroczą zarówno zawodnicy, którzy prezentują przyzwoity poziom sportowy jak i influenserzy. Ponadto Prime MMA 6 karta walk zawiera również pojedynki, w których zobaczymy starych “poddymiaczy” wykreowanych przez organizacje freak fightowe. Oto rozpiska nadchodzącej gali Prime:

 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Paweł “Księżniczka” Tyburski (Boks, małe rękawice)
 • Jacek “Muran” Murański vs. Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka (K-1, małe rękawice)
 • Mateusz “Tarzan” Leśniak vs. Adam Soroko (MMA)
 • Maciej Rataj vs. Damian “Dzik” Graf (MMA)
 • Grzegorz “Szuli” Szulakowski vs. Rafał Jackiewicz (Boks, małe rękawice)
 • Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs. Hubert “Protipper” Bąk (MMA)
 • Patrycja Izydorczyk vs. Aleksandra “Ms. Danielka” Daniel (K-1, małe rękawice)
 • Dominik Skowyra vs. Alex “Thebestia” Kiran (MMA)
 • Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Grzegorz “Hellboy” Głuszcz (MMA)
 • Damian “The Karpi” Kasprzak vs. Ronaldo “Czarny Polak” Miranda (MMA)
 • Kacper “Polish Machine” Miklasz vs. Artur “Głuchy” Głuchowski (K-1, małe rękawice)
 • Erwin Burzyński vs. Mateusz “Mister Matii” Górski (MMA)

Jak widać, Prime MMA 6 karta walk zawiera wiele znanych nazwisk. Zaczynają od największych aferzystów jak Jacek Murański, przez nieco bardziej spokojnych Bagietę czy Don Kasjo aż po ściganego przez polskie organy Adama Soroko. Dodatkowo znajdziemy tutaj również pierwiastek czysto sportowej rywalizacji. Mowa oczywiście o walce Szuliego z Rafałem Jackiewiczem.

Gdzie oglądać Prime MMA 6? Transmisja i stream online

Sobotnią galę Prime MMA będzie można obejrzeć na specjalnie dedykowanej do tego platformie PPV. Cena za dostęp jest uzależniona od opcji, którą wybierzemy. Należy nastawić się na wydatek rzędu 30-40zł. Nam pozostaje jedynie mieć nadzieję, że tym razem obędzie się bez problemów technicznych jak to miało na pierwszych edycjach, choć trzeba uczciwie przyznać, że w trakcie ostatnich gal Prime, nie można było mieć zastrzeżenia co do jakości PPV.

Najczęstsze pytania o Prime MMA 6

 • Prime MMA 6 kiedy?
  21 października 2023 roku.
 • Prime MMA 6 gdzie?
  W Arenie Toruń.
 • Kto walczy na Prime MMA 6?
  Karta walk to między innymi Grzegorz Szulakowski vs Rafał Jackiewicz oraz Don Kasjo vs Księżniczka.
 • Gdzie znajdę na Prime MMA 6 typy?
  W artykule na naszej stronie.
 • Kto ma najwyższe na Prime MMA 6 kursy?
  Fortuna.