Prime MMA 7 karta walk. Kto walczy na gali 13.01.2024?

Prime MMA 7 karta walk. Kto walczy na gali 13.01.2024?

Ciekawie zapowiada się sobotnia gala Prime MMA 7. Karta walk robi wrażenie. W ciemno można zakładać, że ekscytujących pojedynków absolutnie nie zabraknie. Zwłaszcza, że na karcie znalazło się miejsce dla Prezesa FEN, Murana i Don Kasjo.

Karta walk Prime MMA 7 – kto walczy? Zawodnicy

Poniżej zamieszczona została Prime MMA 7 karta walk. Warto uważnie przeanalizować tę listę. Zapewne nie zabraknie takich, którzy we własnym zakresie będą typować wyniki poszczególnych starć.

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

  • [Boks, małe rękawice]: Grzegorz “Hellboy” Głuszcz vs Dawid “Ambro” Ambroziak
  • [MMA]: Michał Cichy vs Marek Jówko

Igrzyska gladiatorów

  • Tomasz Olejnik
  • Przemysław “Kolar” Kolarczyk
  • Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka
  • Hubert “Dredziasty” Węzka
Fortuna freebet
Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Prime MMA 7 – kto walczy?

Już wiecie, kto walczy podczas Prime MMA 7. Na pewno najciekawiej zapowiada się walka wieczoru, w której rywalizować będą Paweł Jóźwiak i Jacek Murański. To starcie odbędzie się w formule bokserskiej (małe rękawice). Co-main event (K-1) to pojedynek Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs. Adam Soroko.

Na gali zobaczymy też m.in. Natana Marconia, Pawła Trybałę, Tomasza Chica czy Michała Cichego.

Prime MMA 7 odbędzie się 13 stycznia 2024 roku w Koszalinie. Zmagania toczyć się będą od godziny 20:00. Na pewno zadzieje się sporo, oj zadzieje się! Już ostrzymy sobie zęby na te zmagania.

Zobacz moje typy na Prime MMA 7. Będzie się działo!