Prime MMA 7 typy oraz kursy bukmacherskie (13.01.2024)

13 stycznia 2024 roku dojdzie do gali Prime MMA 7. Typy i kursy bukmacherskie omówiłem w moim tekście. Bazowałem głównie na moim doświadczeniu z freak fightami, zakładami oraz statystkach.

Prime MMA 7 zakłady
1
2

Paweł Jóźwiak vs Jacek Murański

1.23

OBSTAW TUTAJ

3.35

OBSTAW TUTAJ

Don Kasjo vs Adam Soroko

1.20

OBSTAW TUTAJ

3.60

OBSTAW TUTAJ

Trybson vs Erko Jun

2.30

OBSTAW TUTAJ

1.48

OBSTAW TUTAJ

Zobacz kursy na pozostałe walki 

WEJDŹ NA STRONĘ

Zo

Prime MMA 7 typy i kursy na galę [ MOJE TYPOWANIE ]

Skoro wiesz, jak wyglądają na Prime MMA 7 kursy, a pozwól teraz, że omówię moje trzy typy. Prime MMA 7 zapowiada się rewelacyjnie, ale zdecydowałem się skoncentrować na trzech, w moim odczuciu najciekawszych walkach. Oto moje typowanie Prime MMA 7:

Paweł Jóźwiak – Jacek Murański typy (Prime MMA 7)

Czas na rewanżowe starcie Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim. Sporo działo się na konferencjach prasowych i zapewne sporo będzie też dziać się w klatce podczas sobotniego wieczoru. Nie można się jednak spodziewać, że będzie to walka o charakterze czysto sportowym. Zadecyduje zapewne to, kto jest twardszy i bardziej wytrzymalszy. Co ciekawe, w ostatnim czasie to Paweł Jóźwiak radzi sobie w klatce lepiej. To także Prezes FEN wygrał premierowy pojedynek z Jackiem Murańskim. Co ciekawe “Muran” podczas ostatniego Prime'u pokonał Starego Wiewióra. Było to jego pierwsze zwycięstwo w karierze. Oczywiście rywal nie był zbyt wymagający, ale także Paweł Jóźwiak nie wygrywał z jakimiś tuzami nawet freakowego mma, jeżeli tak mogę to określić. Spodziewam się jednak, że panowie rzucą się na siebie, a w chaosie szybko może jednemu z nich zabraknąć sił bądź polecieć jakiś lucky punch. Stąd stawiam na Prime MMA 7 typy na under 2,5 rundy w pojedynku Pawła Jóźwiaka z Jackiem Murańskim.

Don Kasjo – Adam Soroko typy (Prime MMA 7)

Ciekawie zapowiada się także co-main event gali Prime MMA 7. Typowanie zwycięstwa Don Kasjo wydaje się tutaj naturalnym ruchem. Włodarz Prime'u jeszcze do niedawna był co prawda uważany za jednego z lepszych freak fighterów w kraju, ale ostatnie walki czy występ na mistrzostwach Polski w boksie brutalnie zweryfikowały lecącą w dół formę Kasjusza Życińskiego. Niemniej jednak Adam Soroko nie jest wymagającym rywalem. Można nawet rzec, że to przeciwnik na przetarcie do Kasjo. Stąd uważam, że Życiński wygra w efektownym stylu przed czasem, a jego rywal jedyne o co się wzbogaci po tym pojedynku, to o solidną, a zarazem godną wypłatę.

Bagieta – Jaś Kapela typy (Prime MMA 7)

Trzecia walka, na którą prezentuje własne typowanie Prime MMA 7, to pojedynek Bagiety z Jasiem Kapelą. Bez dwóch zdań są to jedne z najbarwniejszych postaci nie tylko Prime'u, ale i całego freakowego świata mma. Będzie to kolejne po chociażby Jóźwiak – Muran starcie rewanżowe. W pierwszym górą był Bagieta. I wygląda na to, że Gorzelańczyk ma znów po swojej stronie wszelkie argumenty, a przede wszystkim technikę i siłę, żeby wygrać z Jasiem Kapelą. Trudno przypuszczać, żeby lewicowy aktywista dotrwał do końcowego gongu. Stawiam tuta

OBSTAW TUTAJ

Kto walczy na Prime MMA 7? Karta walk (13.01.2024)

Na Prime MMA 7 karta walk to tradycyjne zestawienia, ale też turniej pod nazwą Igrzyska Olimpijskie. Oto komplet wydarzeń:

Main event

Co-main event

Karta główna

Karta wstępna

  • [Boks, małe rękawice]: Grzegorz “Hellboy” Głuszcz vs Dawid “Ambro” Ambroziak
  • [MMA]: Michał Cichy vs Marek Jówko

Igrzyska gladiatorów

  • Tomasz Olejnik
  • Przemysław “Kolar” Kolarczyk
  • Maciej “Stary Wiewiór” Wiewiórka
  • Huber “Dredziasty” Węzka

Prime MMA 7 – obstawianie z darmowym zakładem od Fortuny

Obstawianie Prime MMA 7 możliwe jest wyłącznie u oficjalnego sponsora i partnera gali, a więc bukmachera Fortuny. Dobra informacja jest taka, że rejestrując się z poniższego czerwonego przycisku, otrzymasz na start 20 zł bez depozytu! Dodatkowo Twój pierwszy, drugi i trzeci zakład zostanie ubezpieczony do kwoty 100 złotych. Jeżeli nie trafisz z typami na Prime MMA 7, otrzymasz zwrot w formie gotówki bez obrotu!

Fortuna freebet
Odbierz 20 zł bez depozytu za rejestrację i weryfikację w Fortunie. Dodatkowo, Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony do 100 zł. Jeżeli nie trafisz, otrzymasz zwrot stawki.

ODBIERZ BONUS

Kiedy jest Prime MMA 7? O której godzinie początek gali?

Gala odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Kiedy Prime MMA 7? Już w sobotę 13 stycznia o godzinie 20:00.

Prime MMA 7 – gdzie oglądać na żywo?

Gala dostępna będzie w formie Pay-Per-View na primemma.tv. Dostęp do wydarzenia kosztuje 39,99 zł lub 44,99 zł w zależności od wybranego pakietu. Czy będzie można oglądać Prime MMA 7 za darmo? Na kanale Youtube pokazane zostaną jedynie Igrzyska Gladiatorów 2vs2, a wszystkie walki z karty walk dostępne będą w formacie PPV.