Prime MMA 7: Walka Don Kasjo – Soroko odwołana. Znamy powód

Prime MMA 7: Walka Don Kasjo – Soroko odwołana. Znamy powód

Stało się to, czego spodziewała się część kibiców freak fightów. Walka Don Kasjo – Soroko została odwołana. Miał to być co-main event gali Prime MMA 7, ale ostatecznie do niego nie doszło. Jakie są powody takiej decyzji?

Dlaczego odwołano walkę Don Kasjo – Soroko?

Walka została odwołana, ponieważ Adam Soroko doznał kontuzji. Jak poinformował Michał Cichy, Soroko zerwał więzadła krzyżowe.

W taką sytuację nie wierzy Kasjusz Życiński. “Adaś jednak zawiódł, chociaż obiecał do końca, a teraz pokazuje, że coś z nogą roz**bał, ale no ja w to nie wierzę” – skomentował na gorąco Don Kasjo.

Z kolei popularny na platformie X Greg przyznał, że szkoda, iż federacja Prime MMA nie zapewniła zastępstwa. Zwłaszcza, że wczoraj Adam Soroko nie pojawił się na media treningu, co już wzbudziło spore podejrzenia części środowiska, że do walki może nie dojść.

Co ciekawe, to już nie pierwszy raz, kiedy Adam Soroko nie wychodzi do walki. Pierwszy raz sytuacja taka miała miejsce podczas gali Prime MMA w lutym 2022 roku, kiedy Soroko miał walczyć z Damianem “Stiflerem” Zduńczykiem.

W sieci pojawia się wiele nieprzychylnych komentarzy. Fani są zawiedzeni postawą Adama Soroko i zdaje się, że także do końca nie dowierzają w kontuzję. Domagają się tego, aby Prime MMA nie dawało mu więcej szans.