Prime MMA 8 typy i kursy bukmacherskie (13.04.2024)

Czas na kolejną edycję gali Prime MMA. Ostatnimi czasy organizacja znajdowała się w cieniu Fame MMA, jednak przy pomocy eventu w Gorzowie planują oni przypomnieć o sobie. Na gali zobaczymy nazwiska, które elektryzują fanów freak fightów w Polsce, na przykład Don Kasjo, Tańculę czy Daro Lwa. W trakcie wydarzenia zobaczymy pojedynki w różnych formułach walki, co powinno znacząco uatrakcyjnić oglądani gali. W artykule przedstawimy Wam nasze Prime MMA 8 typy oraz krótkie analizy najciekawszych w naszej opinii pojedynków.

Prime MMA 8 typy bukmacherskie (13.04.2024)

Prime MMA 8 Typowanie przyciąga uwagę fanów sztuk walki, obiecując emocjonujące starcia i potencjalne okazje do zarobienia. Zawodnicy szykują się do zmagań, a bukmacherzy już wydają typy na nadchodzące walki. Analizując formę, styl walki i statystyki, eksperci sugerują różne scenariusze. Patrząc na Prime MMA 8 widzimy ją jako arenę dla nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Wśród typów bukmacherskich dominują nazwiska znane z poprzednich starć, ale nie brakuje też niespodzianek. Zawodnicy i fani jednoczą się w oczekiwaniu na widowisko pełne adrenaliny i pasji.

prime mma 8 kiedy

Prezes – Japczan: typy i kursy na Prime MMA 8

Analiza walki Prezes vs Japczan na Prime MMA 8 budzi spore zainteresowanie wśród fanów sztuk walki i ekspertów bukmacherskich. Obaj zawodnicy prezentują różne style walki i mają swoje unikalne atuty. Prezes znany jest ze swojej niezłomnej determinacji i niekonwencjonalnej techniki stójkowej, podczas gdy Japczan to zawodnik, którego siła i może zaskoczyć przeciwnika. Typowanie tego starcia wymaga szczegółowej analizy formy, dotychczasowych występów i taktyki obu fighterów. Zapowiada się wyrównana rywalizacja, z możliwością niespodzianki ze strony każdego z nich. Nasze Prime MMA 8 typy zakładają wygraną Japczana, ponieważ Prezes prezentuje się ostatnio bardzo słabo i spodziewamy, się że będzie to stała tendencja.

Bagieta – Daro Lew: typy i kursy na Prime MMA 8

Analiza starcia Bagieta vs Daro Lew na Prime MMA 8 przyciąga uwagę fanów i ekspertów, którzy zacierają ręce na myśl o tej potencjalnie wybuchowej konfrontacji. Bagieta znany jest z nieustępliwej determinacji i wszechstronności w walce zarówno w stójce, jak i na macie. Dodatkowo nie marnuje on czasu w oktagonie i rusza ze zdecydowaniem na swojego rywala. Z kolei Daro Lew imponuje niezwykłą siłą uderzeń. Typując to starcie, eksperci zwracają uwagę na techniczne umiejętności obu zawodników oraz ich kondycję fizyczną. Prime MMA 8 kurs wskazują na możliwość wyrównanej walki, jednak w naszej opinii to zdecydowanym faworytem tego starcia jest Bagieta. Ma on styl walki, który jest swego rodzaju kryptonimem dla Daro Lwa i spodziewamy się jego wygranej przed czasem.

Don Kasjo – Tańcula: typy i kursy na Prime MMA 8

Analiza pojedynku Don Kasjo vs Tańcula na Prime MMA 8 budzi ogromne zainteresowanie wśród fanów i ekspertów bukmacherskich. Don Kasjo, znany ze swojej techniki bokserskiej i wytrzymałości, stanie do walki z dynamicznym i nieprzewidywalnym Tańculą. Typując to starcie, eksperci biorą pod uwagę różnice w stylach walki oraz dotychczasowe osiągnięcia obu zawodników. Prawie każde Prime MMA 8 typowanie sugeruje, że walka może być niezwykle jednostronna i my się z tą opinią zgadzamy. Don Kasjo ma olbrzymią przewagę w umiejętnościach, którą powinien udowodnić już jutro w Gorzowie Wielkopolskim.

Kto walczy na Prime MMA 8? Karta walk

Federacja Prime MMA postarała się o obecność wielu nazwisk, które kojarzą wszyscy fani freak fightów w Polsce. Na rozpisce znajdują się między innymi Don Kasjo, Daro Lew czy też Jaś Kapela. Oto Prime MMA 8 karta walk:

 • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Arkadiusz Tańcula
 • Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk
 • Paweł Jóźwiak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz
 • Tomek Olejnik vs Jakub “Paramaxil” Frączek
 • Jaś Kapela vs Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar[MMA]: Krystian Wilczak vs Dominik Skowyra
 • Paulina Porzucek i Karolina Gackowska vs Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel
 • Tomasz “Chic” Galewski vs Damian “Dzik” Graf
 • Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Jakub Lasik
 • Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak
 • Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak i Łukasz “Magical JR” Malankowski vs Rafał Pazik i Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski
 • Marek “Kirimasu” Jówko i Patryk “Robalini” Śliwa vs Ronaldo “Czarny Polak” Miranda i Hubert “Dredziasty” Węzka

Gdzie oglądać Prime MMA 8? Transmisja i stream online

Gala będzie do wykupienia za pomocą dedykowanej platformy Pay per View. Cena zależy od pakietu jaki wybierzemy. Waha się w przedziale od 20 do 40 złotych.

Najczęstsze pytania o Prime MMA 8

 • Prime MMA 8 kiedy?
  13.04.2024
 • Prime MMA 8 gdzie?
  W studio Polsatu w Warszawie.
 • Kto walczy na Prime MMA 8?
  Karta walk to między innymi Don Kasjo vs Tańcula.
 • Gdzie znajdę na Prime MMA 8 typy?
  U nas.
 • Kto ma najwyższe na Prime MMA 8 kursy?
  Na Totalbecie.