Prime MMA 8 wyniki wszystkich walk (RELACJA NA ŻYWO)

Prime MMA 8 wyniki wszystkich walk (RELACJA NA ŻYWO)

Będzie się działo na gali Prime MMA 8. Wyniki wszystkich sprawdzisz w poniższym tekście. Zapraszam do relacji na żywo.

Wyniki walk Prime MMA 8 – relacja na żywo

Poniżej na bieżąco sprawdzisz z Prime MMA 8 wyniki walk.

Walka wieczoru:

 • [Boks]: Kasjusz “Don Kasjo” Życiński vs Arkadiusz Tańcula: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Co-main event:

 • [K-1]: Michał “Bagieta” Gorzelańczyk vs Dariusz “Daro Lew” Kaźmierczuk: Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie.

Karta główna:

 • [K-1, małe rękawice]: Paweł Jóźwiak vs Jakub “Japczan” Piotrowicz: Paweł „Prezes” Jóźwiak wygrał przez TKO w trzeciej rundzie.
 • [MMA, K-1, MMA]: Tomek Olejnik vs Jakub “Paramaxil” Frączek:  Jakub „Paramaxil” Frączek wygrał przez TKO w pierwszej rundzie.
 • [MMA, MMA, K-1]: Jaś Kapela vs Maciej “Kaczor BRS” Kaczmar: Maciej „Kaczor BRS” Kaczmar wygrał przez TKO w drugiej rundzie.
 • [MMA]: Krystian Wilczak vs Dominik Skowyra: Dominik Skowyra wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • [K-1, małe rękawice]: Paulina Porzucek i Karolina Gackowska vs Sandra Smoroń i Aleksandra Daniel: Aleksandra „Ms. Danielka” Daniel i Sandra Smoroń wygrały przez TKO w pierwszej rundzie.
 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz “Chic” Galewski vs Damian “Dzik” Graf: Damian „Dzik” Graf wygrywa przez nokaut w drugiej rundzie.
 • [Boks, małe rękawice]: Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Jakub Lasik: Przemysław “Kolar” Kolarczyk wygrywa przez TKO w pierwszej rundzie.
 • [K-1, małe rękawice]: Wiola Kotelecka vs Kasia Kubiak: Kasia Kubiak wygrywa jednogłośną decyzją.
 • Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak i Łukasz “Magical JR” Malankowski vs Rafał Pazik i Maciej “Wujek Samo Zło” Gnatowski: zwycięstwo Rafał Pazik i Maciej „Wujek Samo Zło” Gnatowski przez TKO w pierwszej rundzie.
 • Marek “Kirimasu” Jówko i Patryk “Robalini” Śliwa vs Ronaldo “Czarny Polak” Miranda i Hubert “Dredziasty” Węzka: zwycięstwo Ronaldo “Czarny Polak” Miranda i Hubert “Dredziasty” Węzka przez TKO w pierwszej rundzie.

Oprócz wyników, przygotowałem także skróty trzech ostatnich pojedynków Prime MMA 8, włącznie z walką wieczoru, pomiędzy Don Kasjo a Arkadiuszem Tańculą.

Don Kasjo – Tańcula wynik walki

Don Kasjo wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów. Pojedynek lepiej rozpoczął Arkadiusz Tańcula, który wywierał więcej presji na Życińskim. W drugiej rundzie Aroy nabawił się kontuzji ręki, co mocno zmieniło obraz walki. Don Kasjo od tego momentu wyraźnie zdominował pojedynek, a Tańcula ograniczał się głównie do klinczów.

Jóźwiak – Japczan wynik walki

Japczan zaczął agresywnie, ale od połowy pierwszej rundy, to Jóźwiak przejął inicjatywę. W drugiej odsłonie Prezes dwukrotnie posłał Japczana na deski, to samo raz udało się w trzeciej rundzie i wówczas już nie wstał. Mocna walka, gdzie Jóźwiak był bardzo ofensywny i nie kalkulował, często wchodząc w ryzykowne wymiany.

Bagieta – Daro Lew wynik walki

Daro Lew zaczął od niskich kopnięć, a następnie czystym ciosem trafił Bagietę. Ten upadł, ale zdołał się podnieść. Długo nie trwało i soczysty backfist wylądował na twarzy Bagiety, który został “wyliczony” przez sędziego. Gorzelańczyk długo nie podnosił się z maty. Techniczny nokaut.

Ósma edycja Prime MMA 8 odbędzie się w studio Polsatu w Warszawie. Na karcie walk znalazło się miejsce dla kilkunastu pojedynków, a niewątpliwie na Prime MMA 8 wyniki walk, które budzą szczególne zainteresowanie to bokserski pojedynek Don Kasjo z Tańculą oraz starcie Jóźwiaka z Japczanem. Jóźwiak jest o ponad dwie dekady starszy, ale Japczan od dawna nie walczył, więc wszyscy są ciekawi, jak to się potoczy. Ciekawie może być także w starciu Bagiety z Daro Lwem. Kolejne pytanie brzmi czy na Prime MMA 8 złą passę przełamie Tomasz Olejnik, który zawalczy z Paramaxilem.