Kto wygrał walkę Don Kasjo – Tańcula? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Kto wygrał walkę Don Kasjo – Tańcula? Wynik i skrót walki Prime MMA 8

Ciekawi Cię, kto wygrał walę Don Kasjo – Tańcula? Wynik walki, która była main-eventem gali Prime MMA 8 sprawdzisz w poniższym tekście. Zamieściłem także skrót tego pojedynku.

Kto wygrał walkę Don Kasjo – Tańcula? Skrót i przebieg pojedynku

Wynik walki Don Kasjo – Tańcula: Don Kasjo wygrywa jednogłośną decyzją sędziów.

Dobry początek walki w wykonaniu Arkadiusza Tańculi, który w pierwszej rundzie wywierał mocna presję na Don Kasjo. Życiński zbierał jednak większość ciosów na gardę. W drugiej rundzie Aroy doznał kontuzji ręki, co zmusiło go do walki z samym sobą. Życiński atakował, a Tańcula ratował się jedynie klinczowaniem. Aroy jakimś cudem dotarł do końca. Pewna wygrana na punkty Kasjusza Życińskiego.

Don Kasjo – Tańcula wynik walki Prime MMA 8

Don Kasjo i Tańcula stworzyli główne danie podczas gali Prime MMA 8, która została zorganizowana w warszawskim studio Polsatu. Don Kasjo to jedna z najbardziej wyrazistych twarzy polskich freak fightów, a zarazem główna postać Prime Show MMA. Arkadiusz Tańcula do tej pory walczył w konkurencyjnej federacji Fame MMA, a więc wszyscy byli ciekawi jak wypadnie debiut Aroya podczas Prime'u.

Czy wynik walki Don Kasjo – Tańcula zaskoczył? Przed pojedynkiem sporo mówiło się o złej passie i nienajlepszej dyspozycji Arkadiusza Tańculi. Wskazywano także na formułę walki, a więc boks, w którym zdecydowanie większe doświadczenie miał Don Kasjo. Fani freak fightów mówili jednak, że nie należy lekceważyć doświadczenia Arkadiusza Tańculi i to mimo faktu, że ten miał na koncie dwie porażki z rzędu, a Don Kasjo wszedł do klatki na fali pokonania Boxdela.